Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nofuture - OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: nofuture - OSZUST (/Temat-nofuture-OSZUST-54615)

Strony: 1 2 3


nofuture - OSZUST - rozekrr - 12-06-2012 15:27

Zakładam temat wyjaśniający. Zgodziłem się na współpracę z tym użytkownikiem, zaproponował Mi wymianę 30$ na Payza w zamian za przelew na mBank kwoty 103,05 zł. Pieniązki na Payza miałby być natychmiast, i tu zaczęła się górka. Wiadomości ucichły, jeden z innych użytkowników pokazał Mi co zrobił nofuture. Mianowicie w temacie znanego nitrama zarządzał wpłaty na swoje konto kwoty 30$ za 103,05 zł które wysłał nitramowi na mBank... Zbieg okoliczności że zarządzał tego raptem parę minut po współpracy ze mną? Poprosiłem nitrama o wstrzymanie się z wpłatą dla niego, na co się zgodził (dziękuję). Pytanie jest następujące do nitrama czy jeżeli oszust wysłał Ci identyczną kwotę jak moja, jesteś w stanie zwrócić Mi to na moje konto bankowe podając Ci potwierdzenie realizacji na jego konto? Uważajcie... nofuture sam może się wytłumaczysz?


RE: nofuture - OSZUST - nitram - 12-06-2012 15:32

Potwierdzam przelew od użytkownika nofuture został do mnie wysłany czekam na wypowiedź drugiej strony w tym temacie, jak wszystko będzie wyjaśnione odeślę pieniądze tam gdzie ich miejsce.


RE: nofuture - OSZUST - rozekrr - 12-06-2012 15:34

Dziękuję Ci za konkretną odpowiedź. Ja pisałem mam potwierdzenie zrealizowania przelewu do tego oszusta. Z moimi danymi i jego nr. konta także w 99,9% pieniążki które przelał Tobie są moje identyczna kwota 103,05 zł. Również poczekam na wiadomość z drugiej strony. Nitram, żeby nie czekać w nieskończoność wyznaczysz na to jakiś czas (na odpowiedź z jego strony, chociaż wątpliwe jest że takowej udzieli). Pozdrawiam.


RE: nofuture - OSZUST - nitram - 12-06-2012 15:40

Jeśli mam wyznaczać jakiś czas to minimum i tak poczekamy do zaksięgowania przelewu na moim koncie. Czyli jutro pewnie w godzinach popołudniowych.


RE: nofuture - OSZUST - rozekrr - 12-06-2012 15:41

Nie ma problemu, jeżeli się zaksięguje co robimy dalej? Mam Ci dostarczyć potwierdzenie z mojego banku z wszystkimi danymi (moje, jego nr. konta, godziną przelewu, datą)?


RE: nofuture - OSZUST - nofuture - 12-06-2012 15:54

,,,


RE: nofuture - OSZUST - nofuture - 12-06-2012 15:55

(12-06-2012 15:54)nofuture napisał(a):  Wyjaśniłam na PW.
nitram cofnij wpłatę i wyślij na adres [email protected]



RE: nofuture - OSZUST - rozekrr - 12-06-2012 15:58

Jak to cofnij? Przyznałeś się teraz że mnie oszukałeś, jeżeli nitram cofnie wpłatę to pieniądze wrócą do Ciebie (kradzione) a Ja zostanę z niczym.


RE: nofuture - OSZUST - nofuture - 12-06-2012 16:01

(12-06-2012 15:58)rozekrr napisał(a):  Jak to cofnij? Przyznałeś się teraz że mnie oszukałeś, jeżeli nitram cofnie wpłatę to pieniądze wrócą do Ciebie (kradzione) a Ja zostanę z niczym.

cofnij wpłatę z Pyza bo widzę otrzymałem 30$ na Pyza ; niech cofnie i tobie wyśle... w czym problem ?

Kradzione ?
Umowa była ty wysyłasz na Bank ja wysyłam tobie na Pyza , wiec nie widzę ,żadnej kradzieży , ani próby oszustwa.
Skoro ty masz otrzymać na Pyza kase .


RE: nofuture - OSZUST - rozekrr - 12-06-2012 16:03

Ja zrobiłem wszystko natychmiast a Ty posługujesz się nitranem, w związku z tym oszukałeś mnie bo nie oznajmiłeś Mi tego, a 30$ miałem mieć NATYCHMIAST, z tego co Ja wiem nitram Ci nie wpłacił pieniędzy bo go o to poprosiłem, więc co kręcisz tym razem?