Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"ołen" - OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: "ołen" - OSZUST (/Temat-olen-OSZUST-54604)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: "ołen" - OSZUST - ołen - 12-06-2012 10:34

panie rutkowski prosze o dowody do adminow jesli to ja beda wiedzieli co robic Smile bez odfbioru "krzywamordo"


RE: "ołen" - OSZUST - malpa2 - 12-06-2012 10:38

Wymieniajcie się dalej a potem płaczcie na forum beka


RE: "ołen" - OSZUST - ołen - 12-06-2012 10:40

Dokladnioe wymiany tylko u nitrama Smile co polecalem ,ale nie ja go oszukalem Big Grin


RE: "ołen" - OSZUST - PlastPL - 12-06-2012 10:41

Kto płacze? mnie nie oszukał. Ostrzegam innych. Wcale mi na tym nie zalezy specjalnie, ale myslalem ze tak to dziala na tym forum.


RE: "ołen" - OSZUST - ołen - 12-06-2012 10:43

wysylaj dowody adminowy bo narazie duzo piszesz/za duzo


RE: "ołen" - OSZUST - PlastPL - 12-06-2012 10:56

(12-06-2012 10:25)ołen napisał(a):  Ja Ci chcialem wymienic? Proponowalem Ci nitrama i nic nie chcialem Ci wymieniac

Mi? Jerk


RE: "ołen" - OSZUST - UniverMan - 12-06-2012 16:21

Heheh nie czytalem tego tematu,ale dzis do mnie tez koles napisal i proponowal pierwszy wplate i mowil ,ze z innego forum jest.Te 2 rzeczy mnie zdziwily,no bo kto nowemu uzytkownikowi wysyla pieniadze pierwszy?I to jeszcze nalegal zebym wiecej $ kupil od niego po lepszym kursie.Odziwo zerkam na Payza i patrze ze jest w historii52$ i ze jest niby juz w drodze.Ja do niego napisalem,ze jak juz pieniadze beda fizycznie u mnie na koncie, to zlece przelew,ale on nalegal i nalegal ,zebym teraz od razu szybko wplacil.I to tez sie dziwne i podejrzane mi wydalo.Ja probowalem ta transakcje na Payza zaakceptowac jakos czy cos,ale to chyba automatycznie sie musialo samo zaakceptowac.Jestem nowym uzytkownikiem na forum i do Payza tez dolaczylem wczoraj dopieru,ale nie dalem sie nabrac na szczescie.Koles anulowal transakcje(status Cancelled),wyslal jakiegos disputa i anulowali.Bardzo latwo mozna ludzi w chu...jak widac.


RE: "ołen" - OSZUST - ołen - 12-06-2012 16:26

(12-06-2012 16:21)UniverMan napisał(a):  Heheh nie czytalem tego tematu,ale dzis do mnie tez koles napisal i proponowal pierwszy wplate i mowil ,ze z innego forum jest.Te 2 rzeczy mnie zdziwily,no bo kto nowemu uzytkownikowi wysyla pieniadze pierwszy?I to jeszcze nalegal zebym wiecej $ kupil od niego po lepszym kursie.Odziwo zerkam na Payza i patrze ze jest w historii52$ i ze jest niby juz w drodze.Ja do niego napisalem,ze jak juz pieniadze beda fizycznie u mnie na koncie, to zlece przelew,ale on nalegal i nalegal ,zebym teraz od razu szybko wplacil.I to tez sie dziwne i podejrzane mi wydalo.Ja probowalem ta transakcje na Payza zaakceptowac jakos czy cos,ale to chyba automatycznie sie musialo samo zaakceptowac.Jestem nowym uzytkownikiem na forum i do Payza tez dolaczylem wczoraj dopieru,ale nie dalem sie nabrac na szczescie.Koles anulowal transakcje(status Cancelled),wyslal jakiegos disputa i anulowali.Bardzo latwo mozna ludzi w chu...jak widac.

chyba pomyliles kolegow z pod bloku


RE: "ołen" - OSZUST - Ruska34 - 12-06-2012 17:01

A ja zostałem ostrzeżony przez Nitrama Wink żeby nie przeprowadzać transakcji z ołen`em bo konto nitrama na Payzie zostało zablokowane, także uważajcie panowie.


Pozdrawiam.


RE: "ołen" - OSZUST - ołen - 12-06-2012 17:03

a moje śmiga jak szalone Smile