Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - marcel_kk - 01-01-2013 18:19

Dalej nie czytasz co napisałem powyżej !
Ja sobie poradziłem z problemem wciągy 24H,
a oczekiwałem konkretnych odpowiedzi od osób mających
ten sam problem, aby uniknąć na przyszłość tej samej przyczyny.
Domysłom dziękujemy.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - cocokx - 01-01-2013 19:18

Dobra, skończcie ten teatrzyk. facepalm

EDIT:
Oj dobra, sory.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - marcel_kk - 01-01-2013 19:30

(01-01-2013 19:18)cocokx napisał(a):  Dobra, skończcie ten teatrzyk. facepalm

Te świeżonka, trzymaj się zasady: widz z dala się nie wpie...
Jak nie wnosisz nic ciekawego, to tu nie nabijaj postów,
bede miał na Ciebie oko, bo widze że juz coś kombinujesz.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - matig20 - 02-01-2013 20:25

witam . myślę ze temat mozna zamknąć konta nie zostaną odblokowane... sam dzwoniłem pare razy i poprostu rozwiązali z nami umowe.. teoretycznie konto jest a praktycznie nic z niego... i nawet nie można założyć sobie nowego bo takie konto i tak zostanie usuniete , chyba ze załozymy na inne dane np siostre lub brata etc.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - yazir - 02-01-2013 20:32

(02-01-2013 20:25)matig20 napisał(a):  witam . myślę ze temat mozna zamknąć konta nie zostaną odblokowane... sam dzwoniłem pare razy i poprostu rozwiązali z nami umowe.. teoretycznie konto jest a praktycznie nic z niego... i nawet nie można założyć sobie nowego bo takie konto i tak zostanie usuniete , chyba ze załozymy na inne dane np siostre lub brata etc.

Wybacz, ale pieprzysz głupoty. Nie zostaną odblokowane... Moje po dość długiej batalii powinno zostać odblokowane w najbliższych dniach, wystarczy podejść do nich w odpowiedni sposób.
Na początku dostawałem odpowiedzi kopiuj-wklej. Ale zrobiłem im mały szum na fb (przydaje się do czegoś) i po 2 dniach od wpisu odezwał się do mnie jeden z menagerów odpowiedzialnych za wschodnią europę zaskoczony tym co robi polski oddział. Wymieniam z nim kilka maili dziennie gdy tylko dowie się czegoś nowego.
I wg niego maksymalnie w ciągu 2 tygodni konto będzie działało bez problemów.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - matig20 - 02-01-2013 20:40

(02-01-2013 20:32)yazir napisał(a):  
(02-01-2013 20:25)matig20 napisał(a):  witam . myślę ze temat mozna zamknąć konta nie zostaną odblokowane... sam dzwoniłem pare razy i poprostu rozwiązali z nami umowe.. teoretycznie konto jest a praktycznie nic z niego... i nawet nie można założyć sobie nowego bo takie konto i tak zostanie usuniete , chyba ze załozymy na inne dane np siostre lub brata etc.

Wybacz, ale pieprzysz głupoty. Nie zostaną odblokowane... Moje po dość długiej batalii powinno zostać odblokowane w najbliższych dniach, wystarczy podejść do nich w odpowiedni sposób.
Na początku dostawałem odpowiedzi kopiuj-wklej. Ale zrobiłem im mały szum na fb (przydaje się do czegoś) i po 2 dniach od wpisu odezwał się do mnie jeden z menagerów odpowiedzialnych za wschodnią europę zaskoczony tym co robi polski oddział. Wymieniam z nim kilka maili dziennie gdy tylko dowie się czegoś nowego.
I wg niego maksymalnie w ciągu 2 tygodni konto będzie działało bez problemów.

ja tylko stwierdzam fakty dzwoniłem kilkanaście razy ... nawet dla pewności powiazałem konto z kątem bankowym i i tak mi nie odblokowali... i powiedzieli ze nie muszą mówić czemu zerwali umowe


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - karusek - 02-01-2013 21:35

Takie pytanie z innej beczki.
Co się stanie jeśli nie oddam 10$ typowi który złożył spór. Zapłacił za plik bo niechciał wypełniać oferty PPA.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - yazir - 02-01-2013 21:41

@matig20, oni na telefonie to mogą najwyżej w pierdołach pomóc, i do niczego więcej nie nadają się.
Ja miałem zrobione wszystkie możliwe weryfikacje, od dowodu przez kartę, bank, po skan aktu urodzenia. I dalej nie byli w stanie, a wystarczy pogadać z tymi wyżej i jest ok.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - matig20 - 02-01-2013 21:45

(02-01-2013 21:41)yazir napisał(a):  @matig20, oni na telefonie to mogą najwyżej w pierdołach pomóc, i do niczego więcej nie nadają się.
Ja miałem zrobione wszystkie możliwe weryfikacje, od dowodu przez kartę, bank, po skan aktu urodzenia. I dalej nie byli w stanie, a wystarczy pogadać z tymi wyżej i jest ok.

hmm a mozesz mi powiedzieć co i jak ??? trzeba zrobić bo przydało by mi sie to konto :/


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - yazir - 02-01-2013 21:52

Wpisz się na ich fanpage -> http://www.facebook.com/PayPalCee
Albo w szukajce wpisz "PayPal Central and Eastern Europe"

Napisz im posta na tablicy z opisem swojego problemu, wspominając o tępym supporcie telefonicznym, i niezadowoleniu z otrzymywaniu odpowiedzi kopiuj-wklej. Jeśli w ciągu 3-4 dni roboczych nie odpowiedzą czynność powtórz już w dosadniejszych słowach, ale kulturalnie. Jerk2

Po tym sprawdzaj skrzynkę odbiorczą a szczególnie folder "Inne" bo tam na 99% dojdzie odpowiedź z prośbą o podanie maila