Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - bios - 01-01-2013 17:01

Życie. Szkoda, że nie można normalnie porozmawiać tylko ctrl+c, ctrl+v...


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Max998 - 01-01-2013 17:15

I miej tu na PP oszczędności powyżej np. 1000zł.. Chyba bym się.. 4


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - cocokx - 01-01-2013 17:19

Dlatego ja od razu wszystko przelewam do mbanku. Nie ma co ryzykować. Jeszcze żadne moje pieniądze nie siedziały na PP dłużej jak 10 minut.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - twardy - 01-01-2013 17:22

(01-01-2013 16:47)marcel_kk napisał(a):  Ta ich polityka jest bardzo niezrozumiała, oczywiście ONI nigdy sie nie przyznaja do błędów. Podczas wysyłania pieniedzy do tego samego odbiorcy, za 4 -tym razem wyskoczył komunikat: "Aby można wysłać płatność dodaj środki do konta PayPal!"
Nie byłoby to dziwne, ale na koncie miałem przeszło 80 zł, to po co dodawać następne,
kwota która chciałem wysłać to było zaledwie 50 gr.
Napisałem do nich i otrzymałem odpowiedź, konto odblokowano:
"
Szanowny Panie Marku
Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie trudności z wysłaniem pieniędzy.

Firma PayPal umożliwia swoim klientom ograniczanie ilości otrzymywanych płatności zależnie od kosztów i ryzyka związanych z daną transakcją. Jeśli próbował Pan wysłać płatność, która nie została zaakceptowana przez sprzedającego, prosimy skontaktować się bezpośrednio ze sprzedającym w celu uzgodnienia płatności, która będzie zgodna z jego preferencjami.

Radzimy także zachęcić sprzedającego do zmiany preferencji ustawień, tak aby Pana przyszłe płatności mogły zostać zrealizowane bez problemu.

Prosimy mieć na uwadze, że po wysłaniu płatności, która została odrzucona z powodu preferencji odbioru płatności w ustawieniach sprzedającego, otrzyma Pan automatyczną wiadomość e-mail. W wiadomości będzie zawarta informacja na temat przyczyny odrzucenia."

Jak zwykle, nigdy nie wiadomo czym nas ta firma zaskoczy....

musisz zamienic waluty, ktore masz na koncie na zlotowki Wink albo zlecac przez m.paypal.com


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - marcel_kk - 01-01-2013 17:24

@Twardy, nie posądzaj mnie o ułomność, jakie waluty ? Wszystko mam w PLN !


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - bios - 01-01-2013 17:25

"marcel_kk próbowałeś przelać przez m.paypal.com?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - marcel_kk - 01-01-2013 17:29

(01-01-2013 17:25)bios napisał(a):  "marcel_kk próbowałeś przelać przez m.paypal.com?

Nie próbowałem, ale tu raczej chodzi o to, że jak wysyłasz kilka razy pod rząd do tej samej osoby jako "Prezent", to PayPal nie ma z tego żadnych korzysci i powprowadzali blokady, do których nie chcą sie jawnie przyznać, zresztą to łatwo wyczytać w ich wymijającej odpowiedzi.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - twardy - 01-01-2013 17:34

nie mowie ze jestes ulomy, mialem to sam na niezweryfikowanym koncie

mialem dolary a chcialem wyslac zlotowki, ten sam problem co u ciebie, przez pewien czas pomagalo wysylanie przez m.paypal.com

pozniej nawet na tym sie zablokowalo... zamienilem dolary na zlotowki, poszlo bez problemu Smile


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - marcel_kk - 01-01-2013 17:39

1. mam konto zweryfikowane i połaczone z kontem bankowym
2. miałem na koncie 80 zł ( słownie: osiemdziesiąt złotych)
3. przy czwartym wysłaniu płatności ( 50 gr) do tej samej osoby pojawił się komunikat
ze mam za mało środków i żebym je uzupełnił
4. @Twardy czy Ty wogóle czytasz co pisze ?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - twardy - 01-01-2013 17:55

co sie unosisz i madrale zgrywasz?
chcialem ci pomoc na podstawie tego co napisales - mi przy takim SAMYM komunikacie pomoglo najpierw wysylanie przez m.paypal.com a pozniej zamiana waluty na glowna

to ze napisales ze masz 80zl na koncie, niekoniecznie musialo znaczyc ze akurat w zlotowkach (pp przelicza ci wszystko na glowna walute)

wystarczylo napisac 'probowalem, nie moglo' - probowales w ogole przez m.paypal.com?
czego oczekiwales, ze ktos z forum zadzwoni do wlascicieli pp zeby dla ciebie specjalnie cos zmienili?

fakof