Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - djmichu - 12-07-2012 07:39

Twój dostęp do konta jest ograniczony czy na takie konto można wpłacać pieniądze z innego konta paypal i wypłacać kaskę


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - tomazzi - 12-07-2012 08:49

parę postów do tyłu masz odpowiedź na 2 część swojego pytania ...
wystarczy przeczytać co się pisze w temacie

jeśli masz blokadę taką jak wszystkie osoby wypowiadające się w tym temacie to ani nikt nie wpłaci środków na twoje konto z pp na pp ani też nie wypłacisz środków na konto bankowe


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - djmichu - 12-07-2012 08:56

jakoś wypłatę zleciłem i dostałem z kona paypal na konto bankowe pisałem do nich i odpisali mi tak
Panie Michale, powyższa sprawa dotyczy ograniczenia na koncie, a nie sporu. Pana konto jest ograniczone i obecnie nie może Pan wysyłać i otrzymywać pieniędzy, dodawać rachunku bankowego, usuwać karty lub rachunku bankowego.

Sprawę ograniczenia eskalowałam do Działu Inspekcji Kont, który ją rozpatrzy w ciągu 48 godzin i wyśle Panu emaila

z informacją na temat statusu konta.

Dziękuję i pozdrawiam.



Z poważaniem

Urszula Popiel

Dział obsługi klienta

PayPal


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - kris009c - 16-07-2012 17:19

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie ograniczenia na koncie.

Panie K, Pana konto jest zablokowane permanentnie, to znaczy, że nie może Pan już używać PayPal, również rachunku bankowego nie można usunąć z konta, a fundusze znajdujące się na koncie 40.14 PLN będzie można wypłacić po upływie 180 dni od dnia otrzymania ostatniej płatności.

Dziękuję i pozdrawiam.



Z poważaniem

Urszula Popiel

Dział obsługi klienta

PayPal
chciałem właśnie sobie odzyskać tą kasę łącząc konto bankowe i się potwierdzając, więc za 180 dni będę mógł wypłacić pieniądze na konto bankowe z tego co zrozumiałem? czy jednak zostanie konto zamknięte?
ps. mam ich dość i chce zakonczyc wspolprace z nimi.
ps2 właśnie w koncu otrzymalem 2 wplaty na rachunek bankowy, czy jak potwierdze rachunek uda mi sie odzyskac pieniadze? mozna sie odwolac jakos?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - marcel_kk - 16-07-2012 17:34

(16-07-2012 17:19)kris009c napisał(a):  Pana konto jest zablokowane permanentnie

"Pernamentnie" oznacza: ciągle, stale, trwale, wciąż
żródło: Polski Słownik Synonimów

Czyli nie masz już konta na PayPal, a środki na nim
zgromadzone po ok. 180 dniach zostaną przelane
na konto bankowe powiązane z kontem PayPal.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - kris009c - 16-07-2012 19:28

ale musi zostać potwierdzone.....? thx Marku Wink


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - tomazzi - 16-07-2012 21:14

(16-07-2012 19:28)kris009c napisał(a):  ale musi zostać potwierdzone.....? thx Marku Wink

jeśli masz dodane konto bankowe do konta paypal
to na to konto bankowe zostaną przelane środki z twojego konta paypal


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - nitram - 16-07-2012 23:13

A ja dzisiaj dostałem takiego maila:


Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest XXX).

Ze względu na ograniczenia nałożone na konto z tych środków utworzyliśmy rezerwę na ewentualne zobowiązania. Konto jest sprawdzane co miesiąc, a zwolnienie środków następuje w okresie trwającym od 30 do 180 dni po sprawdzeniu. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi tych środków można się zapoznać po zalogowaniu na konto PayPal. Kliknij przycisk Zamrożone saldo na stronie Opis konta.

Są dostępne środki do wypłaty. Można je przelać bezpośrednio na rachunek bankowy.

Kwota rezerwy

xxxxx,xxx PLN
$xxxx,xxx USD

Aby uzyskać dostęp do zwolnionych środków, zaloguj się na swoje konto i je wypłać. Możesz wypłacać środki na swój rachunek bankowy.
Jeśli w wyniku nałożonych ograniczeń saldo Twojego konta jest ujemne, możemy pokryć zaległą sumę z kwoty rezerwy.

Z poważaniem

PayPal

W skrócie poinformowali mnie że mam zablokowaną całą kwotę ale mogę sobie "cześć" kasy wybrać (czyli nic), śmieszni są.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - donmateo16 - 17-07-2012 10:07

Dostałem takiego samego maila jak nitram


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - matig20 - 17-07-2012 19:34

ja do nich dzwonilem i mi nie odblokowali a tłumaczyłem im że niemam powiązanej zadnej karty itp. chyba tam jeszcze raz zadzwonie