Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Arrekin - 23-06-2012 07:47

możliowość zawsze jest, ale wątpie by strzelali sobie w stope tak jak PP bez wyrażnego powodu


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Albercik - 26-06-2012 21:12

Wybaczcie że tak piszę, ale 20 stron tematu a ja nie mam czasu czytać wszystkiego.
11 czerwca dostałem wiadomość od PP, że moje konto zostało zablokowane (podejrzane transakcje kartą), jednak ja owej karty nawet nie mam dodanej. Co zrobić? Na maile nie odpisują, a mi konto PP jest potrzebne natychmiast. Proszę o pomoc


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - BabciaKleofas - 27-06-2012 00:20

To jednak trzeba było przeczytać. Nie tylko Ty masz ten problem, niektórzy w tym temacie pisali możliwe rozwiązania.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - matig20 - 27-06-2012 07:28

ja tam o nich dzwoniłem i mają się ze mną skontaktowac ....


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - N55 - 11-07-2012 13:03

Dostałam taką wiadomość:
"Szanowny Użytkowniku!.
Ze względu na ograniczenia nałożone na konto z tych środków utworzyliśmy rezerwę na ewentualne zobowiązania. Konto jest sprawdzane co miesiąc, a zwolnienie środków następuje w okresie trwającym od 30 do 180 dni po sprawdzeniu. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi tych środków można się zapoznać po zalogowaniu na konto PayPal. Kliknij przycisk Zamrożone saldo na stronie Opis konta.
Są dostępne środki do wypłaty. Można je przelać bezpośrednio na rachunek bankowy.
Kwota rezerwy
* 21,24 PLN
* $0,04 USD
Aby uzyskać dostęp do zwolnionych środków, zaloguj się na swoje konto i je wypłać. Możesz wypłacać środki na swój rachunek bankowy.
Jeśli w wyniku nałożonych ograniczeń saldo Twojego konta jest ujemne, możemy pokryć zaległą sumę z kwoty rezerwy.
Z poważaniem
PayPal"

Na stronie jest napisane "Zamrożone saldo: 21,37 PLN" i ogólnie "Saldo PayPal: 21,53 PLN"

To jak w końcu. Mogę coś wypłacić czy nie? Jeśli tak to tylko na konto bankowe czy mogę komuś przelać?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - tomazzi - 11-07-2012 13:09

też jakieś 40 minut temu otrzymałem taki e-mail od paypal
zamrożonych środków mam znacznie więcej
chcąc wypłacić na konto bankowe pojawia mi się informacja, że brak środków by zlecić wypłatę
od 40 minut próbuję dodzwonić się na polską infolinię ale wszystkie linie są zajęte
widać jaki ogrom osób dostał taką informację


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - marcel_kk - 11-07-2012 13:45

(11-07-2012 13:03)N55 napisał(a):  Ze względu na ograniczenia nałożone na konto z tych środków utworzyliśmy rezerwę na ewentualne zobowiązania. Konto jest sprawdzane co miesiąc, a zwolnienie środków następuje w okresie trwającym od 30 do 180 dni po sprawdzeniu.

To jak w końcu. Mogę coś wypłacić czy nie? Jeśli tak to tylko na konto bankowe czy mogę komuś przelać?

Pozostało Ci czekać, na razie z tymi pieniędzmi na koncie nic nie mozesz zrobić.
Najprościej mówiąc: pożyczyli sobie od Ciebie, bez Twojej zgody pieniążki aby móc sobie je dowolnie pomnażać dla własnej korzyści.
W skali całego kraju są to miliony złotych.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Michał Bereszyński - 11-07-2012 13:52

A ile w skali świata
Przez pół roku robią z nimi co chcą


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - tomazzi - 11-07-2012 13:55

(11-07-2012 13:52)Michał Bereszyński napisał(a):  A ile w skali świata
Przez pół roku robią z nimi co chcą

jedyne pocieszenie, że nie tylko my polacy tak mamy z paypal
znajomi z węgier, czech mają tak samo z paypal
ale zjednoczone królestwo rządzi - wedle ich regulaminu mają prawo do takich działań i nic im nie zrobimy a co najlepsze nie podlegają pod przepisy prawa bankowego bo paypal nie jest bankiem

i co fakt to fakt w skali światowej teraz mają potężne środki do obracania w rękach


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - I3lood - 11-07-2012 17:36

zainwestują na pół roku i taka kasa będzie Big GrinD