Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - nitram - 21-06-2012 12:04

(21-06-2012 10:39)Masterek napisał(a):  
(18-06-2012 22:09)makos19955 napisał(a):  mi zablokowali konto z 40$ ;/;/

Ludzie ja Was nie rozumiem po co zamieszanie robicie gdybyście choć trochę umieli czytać to byście nie panikowali , pay pal wypłaci przecież pieniądze tyle że po 180 dniach od otrzymania płatności i poinformuje Was ze można juz wypłacić tą kwotę .

Też byś panikował jakby to były Twoje pieniądze. Tu jest przykład 40 $ ale inni mają więcej na PP zablokowane. Sam tez mam zablokowane powyżej 1000zł fakt nie potrzebuję tych pieniędzy na już ale jakbym mógł nimi obracać za 180 dni spokojnie z tego 1k było by 2k albo i więcej. Chodzi o sam fakt jak postąpił serwis PP zablokował konta podając powód: podejrzane operacja na karcie kredytowej powiązanej z kontem jak 90% użytkowników takich operacji nie robiła bo nie ma powiązanej karty z kontem PP. Tłumaczenie tego osobą na infolinii nic nie daje, odpowiedź jest taka: o rzeczywiście dziwne nie ma pan karty powiązanej ale tej decyzji nie da się cofnąć. - Żal. To jest tak jakby Twój bank zamroził Ci środki na Twoim koncie w banku za operacje które wykonywałeś za pomocą karty a tej kart nie masz. Powód zmyślony po to żeby móc naszymi pieniędzmi obracać czy nie wiem jaki jest cel tego, ale jedno wiem że nie wrócę do współpracy z nimi (bo jestem dla nich zagrożeniem) - śmieszne jest to jak się tłumaczą że zwykły obywatel (ja) mogę przyczynić się do ich upadku. A muszą zablokować moje środki bo może podkreślam może ktoś kiedyś podkreślam kiedyś zażąda zwrotu pieniędzy z mojego konta i nie będą mieli z czego wypłacić - śmiech na sali. Kto tylko może niech omija ten serwis.
Tyle ode mnie oczywiście dalej uparcie walczę o swoje mam jednak świadomość że to nie przyniesie efektu. W tej chwili zatrzymałem się na pisaniu odwołania do ich siedziby która się znajduję w Luxembourg czyli po polsku sobie z nimi nie porozmawiam już ;/


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - BabciaKleofas - 21-06-2012 21:14

Jeden wielki, pieprzony żart. Zawsze uważałem PayPal za serwis całkowicie profesjonalny, a tu nagle, gdy akurat potrzebuję dostępu do konta - coś takiego. Nie podoba mi się to, chyba się na siebie pogniewamy, panie PP.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Max998 - 22-06-2012 19:00

(21-06-2012 11:59)Masterek napisał(a):  
(21-06-2012 11:36)makos19955 napisał(a):  
(21-06-2012 10:39)Masterek napisał(a):  
(18-06-2012 22:09)makos19955 napisał(a):  mi zablokowali konto z 40$ ;/;/

Ludzie ja Was nie rozumiem po co zamieszanie robicie gdybyście choć trochę umieli czytać to byście nie panikowali , pay pal wypłaci przecież pieniądze tyle że po 180 dniach od otrzymania płatności i poinformuje Was ze można juz wypłacić tą kwotę .

pomyśl.. bd czekał pół roku żeby wypłacić jakieś tam 40 $ . i mi nie chodzi o kase tylko bardziej o konto .

To już Twój problem beka


Nie pomagasz to po co się udzielasz?.
Teraz twardo Cię to śmieszy ale gdybyś Ty był na jego miejscu nie byłoby tak wesoło. Wink

''Ten się śmieje kto się śmieje ostatni''.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Masterek - 22-06-2012 20:09

(22-06-2012 19:00)Max998 napisał(a):  
(21-06-2012 11:59)Masterek napisał(a):  
(21-06-2012 11:36)makos19955 napisał(a):  
(21-06-2012 10:39)Masterek napisał(a):  
(18-06-2012 22:09)makos19955 napisał(a):  mi zablokowali konto z 40$ ;/;/

Ludzie ja Was nie rozumiem po co zamieszanie robicie gdybyście choć trochę umieli czytać to byście nie panikowali , pay pal wypłaci przecież pieniądze tyle że po 180 dniach od otrzymania płatności i poinformuje Was ze można juz wypłacić tą kwotę .

pomyśl.. bd czekał pół roku żeby wypłacić jakieś tam 40 $ . i mi nie chodzi o kase tylko bardziej o konto .

To już Twój problem beka


Nie pomagasz to po co się udzielasz?.
Teraz twardo Cię to śmieszy ale gdybyś Ty był na jego miejscu nie byłoby tak wesoło. Wink

''Ten się śmieje kto się śmieje ostatni''.

Parę groszy w tą czy w tą faktycznie majątek ...
Sam mam pay pala zablokowanego ale jakoś nie jest mi przykro z tego powodu bo wiem że pretensje możemy mieć tylko i wyłącznie sami do siebie bo zaakceptowaliśmy regulamin a skoro zaakceptowaliśmy to teraz trzeba się podporządkować


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Max998 - 22-06-2012 20:19

Więc tylko czekam aż i moje zostanie ograniczone..
Hmm skoro PP robi takie problemy to może lepiej przenieść się na AP lub od razu wypłacać do banku. Bo gdzie indziej te pieniądze pewnie przetrzymywać?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - thex1 - 22-06-2012 20:47

PayPal mi napisało, że jeśli wciągu 90 dni nic nie przeskrobie, to po 90 dniach sprawdzą moje konto jeszcze raz i odmrożą środki na nim zgromadzone. Jeśli będą na nim jakieś spory, będę musiał czekać cały cykl 180 dni, żeby mi odmrozili środki pieniężne.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Arrekin - 22-06-2012 20:51

zamiast PP polecam MoneyBookers( Skrill ). Większość serwisów akceptujących PP akceptuje też MB.
Dodatkowo MB łatwo i szybko pozwala wyrobić kartę mastercard( za 10 euro ) którą można płacić prawie wszędzie i nawet wyciągać kasę z bankomatów.

No i bezpieczniejsze od banku bo urzędowi skarbowemu trudniej dostać wyciąg z MB niż z banku ;p


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - thex1 - 22-06-2012 22:08

A jeśli z MoneyBookers będę chciał wypłacić pieniądze, to biorą jakąś prowizję za to jak inne tego typu serwisy, czy jednak ładnie wypłacają?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - JaviDesire - 22-06-2012 23:28

Jeżeli będziesz chciał wypłacić na konto bankowe to jest prowizja chyba 7.50 zł.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Max998 - 22-06-2012 23:34

Hm a jest możliwość zablokowania mi konta gdy nic na nim nie robię jedynie wypłacam lub dochodzą na nie środki zarówno w PLN jak i USD?.