Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - JaviDesire - 16-06-2012 01:38

Pewnie ci co ci wpłacali mieli niezweryfikowane PP i dlatego się przyczepili.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Grub63 - 16-06-2012 01:53

(15-06-2012 22:49)BabciaKleofas napisał(a):  (...) jedyne wpłaty to grosze od ludzi z zarabiam.com? Co w takim razie zrobiłem złego?

Oni chyba blokują konta, na których jest bardzo duży ruch, co u takich ciułaczy jak userzy ZC jest normą.
Na moim koncie ruch jest góra 2 razy w miesiącu, więc mi nie zablokowali (sprawdzałem przed chwilą, przy okazji dodając drugą kartę debetową, wsio ok)


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - BabciaKleofas - 16-06-2012 10:55

Nie jestem ciułaczem, miałem 3 wpłaty łącznie opiewające na dwa złote dwadzieścia groszy. Big Grin I było to już jakiś czas temu. Nadal więc nie wiem, o co chodzi. A jeżeli ktoś np. dostaje regularnie pieniądze chociażby od rodziców? Też jest podejrzany?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Szaman1644 - 16-06-2012 11:16

Kurde nie wiem co już mam zrobić odnośnie tego paypala. Miałem tam trochę kaski i chce to odzyskać, ale nie bardzo wiem jak to zrobić, a 180 dni nie chce czekać. Macie jakiś pomysł?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - pr3tor - 16-06-2012 13:05

zadzwoń do nich. powiedz, że masz pieniądze na koncie i chciałbyś je odzyskać. Odpowiedzą Ci, żebyś przesłać jakiś skan dowodu tożsamości i wypłacą resztę hajsu na podane konto lub pp.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - eve667 - 16-06-2012 13:08

Zablokowali przez przypadek a odblokować nie chcą kurw^


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Gadocha72 - 16-06-2012 16:34

co zrobiles zle to akurat jest proste: zapewne przesylales kase jako prezenty, czyli de facto okradales paypala z naleznych oplat. zakladajac oczywiscie ze dane jakie podales byly prawdziwe, bo za lewew dane to norma ze daja kopa.
i warto pamietac ze to prywatna firma, moga uznac ze nie maja ochoty zebys korzystal z ich systemu z dowolnego powodu.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - xUnholy - 16-06-2012 16:39

(16-06-2012 16:34)Gadocha72 napisał(a):  co zrobiles zle to akurat jest proste: zapewne przesylales kase jako prezenty, czyli de facto okradales paypala z naleznych oplat.

Przesylanie kasy jako gift to nie jest zadne okradanie z naleznych oplat. Jakby chcieli zeby kazda transakcja byla platna, to by nie dawali takiej opcji.

Co do reszty posta, czesciowo sie zgadzam Wink


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Szaman1644 - 16-06-2012 16:42

Tylko, że ja mam taki problem, że dane mi są po częśći zmyślone i nie wiem co teraz.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - xUnholy - 16-06-2012 16:52

Jak zakladales konto na fake dane to mozesz sie z nim pozegnac - przeciez nie przedstawisz dowodu osobistego na te dane. Tzn jak masz po prostu blok na 180 dni a nie chca od ciebie dowodu etc to moze wystarczy przeczekac? ale glowy nie dam Wink