Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania o paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Pytania o paypal (/Temat-Pytania-o-paypal-54540)



Pytania o paypal - Tidus - 10-06-2012 14:58

Witaam. Mam pare pytan.
1.Czy Paypal jest CALKOWICIE za darmo?[wiem, ze pobieraja pieniadze jak pieniadze ci ktos przesyla czy cos, ale czy ja nic od siebie nie bede musial placic?]
2.Czy jeżeli jestem niepełnoletni mogę się zarejestrowac?
3.Jeżeli nie (czyt. 2.) to czy mogę zarejestrowac się na swój mail itd. tylko imię dac rodzica ?
4.Konto bankowe czy cuś w tym stylu podaje się przy rejestracji lub kiedykolwiek (moje konto bankowe)


RE: Pytania o paypal - Matez - 10-06-2012 15:05

(10-06-2012 14:58)Tidus napisał(a):  Witaam. Mam pare pytan.
1.Czy Paypal jest CALKOWICIE za darmo?[wiem, ze pobieraja pieniadze jak pieniadze ci ktos przesyla czy cos, ale czy ja nic od siebie nie bede musial placic?]
2.Czy jeżeli jestem niepełnoletni mogę się zarejestrowac?
3.Jeżeli nie (czyt. 2.) to czy mogę zarejestrowac się na swój mail itd. tylko imię dac rodzica ?
4.Konto bankowe czy cuś w tym stylu podaje się przy rejestracji lub kiedykolwiek (moje konto bankowe)

1. Tak, paypal jest CAŁKOWICIE za darmo. Co najwyżej od kwoty jaką ktoś ci wysyła może zostać odliczony jakiś procent, jeśli opcja "krewni/znajomi" przy wysyłce nie został zaznaczona.
2. i 3. Cytat z formularza rejestracyjnego: "Osoby niepełnoletnie nie mogą korzystać z systemu PayPal". - Tak jest oficjalnie. W praktyce chyba nie muszę mówić jak jest? Wink
4. Konto bankowe potrzebne jest tylko do weryfikacji konta. Bez weryfikowania masz nałożone jakieś limity, bodajże możesz wysłać tylko 1000 euro. Bez powiązanej karty też nie masz gwarancji że dokonasz zakupu we wszystkich sklepach internetowych. Niektóre nie mają po prostu opcji wysyłania pieniędzy z salda PayPal (Co do tego nie jestem na 100% pewny)