Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na sprzedazy powieszchni reklamowej na swojej stronie www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: zarabianie na sprzedazy powieszchni reklamowej na swojej stronie www (/Temat-zarabianie-na-sprzedazy-powieszchni-reklamowej-na-swojej-stronie-www-54512)



zarabianie na sprzedazy powieszchni reklamowej na swojej stronie www - PIOTR123 - 09-06-2012 21:34

mam pytanie mam pare stron www i jesli bym chcial sprzedac powierzchnie reklamowa miejsce na baner tej firmy lokalnej np za 130 zl miesiecznie a nie prowadze dg to jak mam postapic moge wystawic mu rachunek jako osoba prywatna tak jak w systemie partnerskim ze tyle i tyl;e za sprzedaz powierchni reklamowej na stronie www za miesiac taki i taki i od tego sobie pozniej odprowadzic podatek 18 % jak za umowe o dzielo czy cos jakies pomysly nie mam zamiaru zakladac dg


acha i jesli ktos ma informacje jak rozliczac sie z dotpay w us


RE: zarabianie na sprzedazy powieszchni reklamowej na swojej stronie www - Admin - 17-06-2012 08:49

Z tego co rozumiem twoje działania mają charakter ciągły i zorganizowany, więc podpada to pod działalność gospodarczą.
Zarobkowa działalność wytwórcza, budowlana, handlowa, usługowa, a także działalność zawodowa wykonywana w sposób zorganizowany i ciągły podlega pod DG - założenie firmy.