Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Dylemat z lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Dylemat z lockerz (/Temat-Rozwiazane-Dylemat-z-lockerz-5450)



[Rozwiązane]Dylemat z lockerz - sitek958 - 18-04-2010 18:24

Siemka! Mam dylemat dotyczacy kolejnego restocku:
Ja i moj brat posiadamy konta na lockerz (po 1 kazdy), z tym ze moj brat otrzymal zaproszenie ode mnie. Obaj korzystamy z tego samego źrodła internetu jakim jest livebox (ja kabel on WiFi) i bardzo czesto w tym samym czasie. Na kwietniowym restocku obaj polujemy na Nintendo Wii. Czy jeżeli obaj byśmy upolowali po konsolce moglibysmy zostac zbanowani lub nasze zamowienia moglyby zostac uniewaznione ? Prosze o szybka odpowiedz Smile


RE: Dylemat z lockerz - Devilry225 - 18-04-2010 18:27

Nie, nie zostaniecie ukarani, ponieważ każdy członek rodziny może posiadać jedno konto.


RE: Dylemat z lockerz - Grabowkers - 18-04-2010 18:28

Myślę, że nie.
Będzie wam ciężko chociaż jedną upolować Tongue


RE: Dylemat z lockerz - Lookso - 18-04-2010 18:40

Ja mam siostrę i też się trochę boję, że nas zbanują, ale nie powinni Big Grin


RE: Dylemat z lockerz - Kicha - 18-04-2010 18:42

Nic nie zrobia... Ja mam tak samo...


RE: Dylemat z lockerz - Tidus - 18-04-2010 18:44

(18-04-2010 18:24)sitek958 napisał(a):  Siemka! Mam dylemat dotyczacy kolejnego restocku:
Ja i moj brat posiadamy konta na lockerz (po 1 kazdy), z tym ze moj brat otrzymal zaproszenie ode mnie. Obaj korzystamy z tego samego źrodła internetu jakim jest livebox (ja kabel on WiFi) i bardzo czesto w tym samym czasie. Na kwietniowym restocku obaj polujemy na Nintendo Wii. Czy jeżeli obaj byśmy upolowali po konsolce moglibysmy zostac zbanowani lub nasze zamowienia moglyby zostac uniewaznione ? Prosze o szybka odpowiedz Smile

Nie , poniewaz inne dane i ip jak dobrze zrozumialem Smile


RE: Dylemat z lockerz - wesolutki - 18-04-2010 18:52

Źle zrozumiałeśSmile IP jest takie same i dane oprócz imienia też. Natomiast jeśli chodzi o lockerz to nic nie zrobią gdyż skoro dopuszczają 5kont na domostwo (rodzina) to logiczne, że wszyscy jeżeli mają taką możliwość mogą brać udział w restockuSmile


RE: Dylemat z lockerz - sitek958 - 18-04-2010 19:24

Dzieki wielkie za rozwianie watpliwosci Smile
Aha oczywiscie + polecialy Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]Dylemat z lockerz - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.