Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pomoc w rozreklamowaniu mojej strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: pomoc w rozreklamowaniu mojej strony (/Temat-pomoc-w-rozreklamowaniu-mojej-strony-54491)



pomoc w rozreklamowaniu mojej strony - PIOTR123 - 09-06-2012 11:43

Witam tak jak w temacie potrzebuje rozreklamować moją strone www http://ogloszeniawinternecie.pl/ i jakoś skończyły mi się pomysły fb tylko 8 osób ogłoszenia w gazecie 4 gazeta wyborcza i 3 regionalne jakoś nie moge ugryść tego


RE: pomoc w rozreklamowaniu mojej strony - Kzn - 09-06-2012 13:07

Wykup sobie pozycjonowanie w SeoPilocie i będzie top w google Wink


RE: pomoc w rozreklamowaniu mojej strony - rozekrr - 13-06-2012 19:19

Przed stworzeniem strony, a raczej jej wgraniu bo skrypt jest do kupienia Wink należało się zastanowić czy tematyka jest dobra... Takich stron jest multum, także ciężko Ci będzie się wybić (o ile dasz radę na top10). Jednak doradzam zakup pozycjonowania w sprawdzonej firmie, z pewnością duża da. A potem już z górki, użytkownicy sami będą pomagali jeżeli będą chcieli coś na siłę sprzedać... Powodzenia i pozdrawiam.


RE: pomoc w rozreklamowaniu mojej strony - Admin - 13-06-2012 19:30

jeśli strona to gniot i nawet kodowanie nie jest poprawne to co się dziwić...


RE: pomoc w rozreklamowaniu mojej strony - PIOTR123 - 17-06-2012 08:20

od czegoś trzeba zacząć nie sądzisz
aleś mnie pocieszył
dzięki za pocieszenie
nie od razu Kraków zbudowali
od czego ty zaczynales" phpBB2 by Przemo" Big Grin


RE: pomoc w rozreklamowaniu mojej strony - rozekrr - 17-06-2012 08:45

Nie bądź niemiły, owszem od czegoś trzeba zacząć, ale... Wybiera się tematykę mało popularną, a Ty wybrałeś na maxa zapchaną. Nie wiem dlaczego phpBB by Przemo, dalej w "" ? Naczytałeś się pewnie opini "fachowców" i teraz podczepiasz się pod to. Najlepiej wchodzić w tematyki mało popularne, jak przykładowo ostatnio stworzyłem i sprzedałem stronę z filmami z życia kibicowskiego. Serwis był i chyba nadal jest jedyny w Polsce. Jak się chce to można. Pozdrawiam.


RE: pomoc w rozreklamowaniu mojej strony - PIOTR123 - 17-06-2012 08:55

(17-06-2012 08:45)rozekrr napisał(a):  Nie bądź niemiły, owszem od czegoś trzeba zacząć, ale... Wybiera się tematykę mało popularną, a Ty wybrałeś na maxa zapchaną. Nie wiem dlaczego phpBB by Przemo, dalej w "" ? Naczytałeś się pewnie opini "fachowców" i teraz podczepiasz się pod to. Najlepiej wchodzić w tematyki mało popularne, jak przykładowo ostatnio stworzyłem i sprzedałem stronę z filmami z życia kibicowskiego. Serwis był i chyba nadal jest jedyny w Polsce. Jak się chce to można. Pozdrawiam.
wiesz admin tez nie mily "jeśli strona to gniot i nawet kodowanie nie jest poprawne to co się dziwić.." dobra nie chodzi mi o jakieś zgrzyty bo uwielbiam zarabiam.com zapchany nie zapchany próbować można Smile mało popularne mało = mało znane ..??? podaj linka do tej strony jesli mozesz pw