Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20Dollars2Surf piramida - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20Dollars2Surf piramida (/Temat-20Dollars2Surf-piramida-54467)



20Dollars2Surf piramida - rafal1255 - 08-06-2012 14:08

Witam,
Widzę że niewiele jest aktywnych nowych piramid, gdzie ,,młodzi użytkownicy" mają szanse wybicia się i zarobku. Każdy z nas ma za zadanie jak najwięcej zarobić, a do tego potrzebne jest zaangażowanie i własne jak i innych współpracowników. Założyciele starych piramid mają często dużo na głowie i nie mają czasu na prowadzenie swojego projektu, ja nie mam z tym problemu jestem uczniem klasy informatycznej i 3/4 czasu operatywnego w domu i w szkole spędzam przy komputerze z dostępem do internetu. Piramida będzie modyfikowana w czasie rzeczywistym, planuje także założyć stronę internetową projektu

1. Jak to będzie wyglądać?
Po dołączeniu do projektu dostaniesz ref link z którego się zarejestruje, po rejestracji podasz swój który dostanie kto inny. Wspólna praca napędza całą piramidę.

2. Jak dołączyć?
Wystarczy napisać w tym temacie post ,,Chcę dołączyć do projektu.". Otrzymasz ode mnie na PW Ref link z którego się zarejestrujesz, po rejestracji wyślij mi swój nowy ref link. Po wysłaniu mi swojego Ref linku ja wysyłam go kolejnym chętnym.

3. Nie bądź samolubem podziel się.
Masz znajomego który chce dołączyć? Nie podawaj mu swojego Ref linku podaj mu adres tego wątku, skorzysta na tym więcej osób, on sam również.

Nie oczekuj że od razu po rejestracji otrzymasz 10-20 poleconych jest to nowa piramida więc, na poleconych trzeba będzie poczekać.
Po rozkręceniu się piramidy udostępnię drzewko genealogiczne kto kogo dostał. Każdy będzie wiedział ile uzyskał poleconych z tego wątku.

Osoby nieaktywne będą usuwane z projektu.

PS.
Kolejność przyznawania poleconych będzie zależna od terminu rejestracji na 20dollars2surf nie od terminu zgłoszenia po reflink!


RE: 20Dollars2Surf nowa piramida - thex1 - 08-06-2012 14:15

20dollars2surf już nie płaci, więc po co ta piramida? Dziękuję, do widzenia.


RE: 20Dollars2Surf nowa piramida - rafal1255 - 08-06-2012 14:20

płaci dalej Wink


RE: 20Dollars2Surf piramida - rafal1255 - 08-06-2012 18:45

nie ma chętnych ??


RE: 20Dollars2Surf piramida - dondoonsie - 18-06-2012 19:29

płaci


RE: 20Dollars2Surf piramida - niceman - 22-06-2012 16:49

chcę dołączyć


20Dollars2Surf piramida - DDK - 26-06-2012 10:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.