Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! (/Temat-Rozwiazane-LOCKERZ-POLAND-EU-symulator-restocku-zamowienie-5443)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - Lookso - 18-04-2010 16:53

Mam pytanie dotyczące wypełniania danych na restocku.
Jak poprawnie mają być wypełnione formularze?

Tak jak pod spodem? Czy numer domu ma być razem z ulicą w jednym polu?

[Obrazek: vop1i9tpyguptdz88imn.png]


RE: LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - Burned - 18-04-2010 16:57

Piszesz tylko w Address 1 czyli np. Wczasowa 7 a address 2 zostawiasz puste


RE: LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - Lookso - 18-04-2010 17:18

OK. Tak myślałem, a autofill zrobił inaczej niż ja bym to zrobił ręcznie.
Masz ode mnie + Huh


RE: LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - Tidus - 18-04-2010 17:53

(18-04-2010 16:53)Lookso napisał(a):  Mam pytanie dotyczące wypełniania danych na restocku.
Jak poprawnie mają być wypełnione formularze?

Tak jak pod spodem? Czy numer domu ma być razem z ulicą w jednym polu?

[Obrazek: vop1i9tpyguptdz88imn.png]

Ulica/Nrbloku/mieszkanie np Lockerz/1/1


RE: LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - Lookso - 18-04-2010 17:56

Czyli u mnie ma to wyglądać tak?:

Wczasowa/7

czy

Wczasowa 7


RE: LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - Tidus - 18-04-2010 18:01

Wczasowa 7 < sry zle powiedzialem jest lockerz blok/nrmieszkania


RE: LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - Lookso - 18-04-2010 18:36

OK Tidus0.
Masz + Wink


RE: LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - VonValiar - 19-04-2010 20:20

Ja mam pytanie dotyczące STATE .
W ostatnim restocku i na symulatorach trzeba wybrać z tabelki a ja tam nie widziałem PL . Czyli któro mam wybrać ?
I jeszcze jedno .
W NR telefonu było za dużo liczb . Powie mi ktoś jak mam dokładnie wpisać nr :
-domowy ?
-Komórkowy ?


RE: LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - Devilry225 - 19-04-2010 20:32

-State musi być PL
-Najlepiej numer komórkowy 0048XXXXXXXXX


RE: LOCKERZ-POLAND.EU - symulator restocku - zamówienie! - VonValiar - 19-04-2010 20:33

Aha thx
Leci +