Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobranie za pobranie - nowa strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pobranie za pobranie - nowa strona (/Temat-Pobranie-za-pobranie-nowa-strona-54420)

Strony: 1 2


Pobranie za pobranie - nowa strona - HeniutX - 07-06-2012 15:19

Cześć

Przedstawiam wam nową stronę dzięki której możecie zwiększyć swoje zarobki na stronach typu PPA.

Strona
http://ppaearning.tk/
Prezentuje się ona następująco:
[Obrazek: lxqi.png]

O stronie
- Domena jest tymczasowa - nie mam środków na kupno Sad jak tylko się znajdą będzie zupełnie inna i krótsza Wink
- Wygląd - może nie powalać ale cała strona jest moim dziełem - robiłem co mogłem
- "Akceptacje" - FireCash wyraził zgodę na działanie strony, a z CashBuzz prowadzone są konsultacje ;] (ŻADNYCH FRAUD'ów!)

Co i jak
1. Zarejestruj się na http://ppaearning.tk/
2. Wejdź w sekcje pobierania (Download files)
3. Pobierz plik z podanego linku, a następnie wprowadź kod z pliku w polu "Code" oraz kliknij add
4. Dodaj swój plik w "My Profile and links" podając link do niego, kod jaki jest w nim zawarty oraz serwis
5. Dodaj do niego punkty
6. Czekaj na pobrania Smile

Jeśli macie jakieś sugestie pisać śmiało...

Pozdrawiam



RE: Pobranie za pobranie - nowa strona - Michał Bereszyński - 07-06-2012 17:10

zmienić domenę i wygląd
jakieś zabezpieczania przed fraudami wprowadzić


RE: Pobranie za pobranie - nowa strona - HeniutX - 07-06-2012 18:26

Domena będzie, wygląd będzie
Zabezpieczenie jest lekkie - jedno pobranie tego samego pliku na 48h, oraz oczywiscie sprawdzanie kodow


RE: Pobranie za pobranie - nowa strona - masterex2 - 07-06-2012 19:15

Grafika powalająca.. Osobiście nie skorzystam bo jak dla mnie to kopia PPADownload.net i uważam ze długo nie pociągnie chociażby z tego względu, że sam ją prowadzisz, żadnego programisty. Będą oszukiwać.


RE: Pobranie za pobranie - nowa strona - HeniutX - 07-06-2012 20:04

Ja jestem programistą.


RE: Pobranie za pobranie - nowa strona - masterex2 - 10-06-2012 11:29

(07-06-2012 20:04)HeniutX napisał(a):  Ja jestem programistą.

Jeżeli jesteś takim programistą jak piszesz aplikacje na androida to powodzenia bekabekabeka


RE: Pobranie za pobranie - nowa strona - szpilmen - 10-06-2012 12:19

Przecież nie macie pozwolenia od CB :|

A z FC rozmawiałem, Damian Wam pozwolił ale są konsultacje na wycofanie zgody.


RE: Pobranie za pobranie - nowa strona - Kabajana - 10-06-2012 15:38

Szpilmen jesteś zbyt łakomy na pieniądze. Nie opatentowałeś tego sposobu zarobku, a chcesz, żeby u Ciebie było jak najwięcej osób. Przykro mi , ale takich osób jest coraz więcej. U mnie Twoja strona straciła na wartości, przez takie zachowanie...
A co do strony ppaearning.tk, to dodałem swój link, dodałem do niego punkt, a i tak wyświetla tylko jeden link w dziale FC. Czyżby to nie był tylko plik admina ?


RE: Pobranie za pobranie - nowa strona - HeniutX - 11-06-2012 17:07

Jest tylko mój plik na razie, ponieważ nikt nie ma jeszcze pkt które może dodać do swojego linku Smile
Sprawdzam właśnie oferty i jeśli znajdzie się jakaś działająca to wpadną pierwsze pobrania Smile
Co do twojego pliku to własnych plików nie widać i myślę, że to raczej oczywiste


RE: Pobranie za pobranie - nowa strona - szpilmen - 11-06-2012 17:26

(10-06-2012 15:38)Kabajana napisał(a):  Szpilmen jesteś zbyt łakomy na pieniądze. Nie opatentowałeś tego sposobu zarobku, a chcesz, żeby u Ciebie było jak najwięcej osób. Przykro mi , ale takich osób jest coraz więcej. U mnie Twoja strona straciła na wartości, przez takie zachowanie...
A co do strony ppaearning.tk, to dodałem swój link, dodałem do niego punkt, a i tak wyświetla tylko jeden link w dziale FC. Czyżby to nie był tylko plik admina ?

Każdy pragnie pieniędzy i na tym stoi świat.

Opatentować ? Mógłbym ale po co ? Nie da się tego pod nic podciągnąć, może pod 'Idea'.

No cóż, jeśli straciłem na wartości spróbuje to naprawić.

A teraz rozkmiń że osoba która założyła ppaearning nie rozwija się lecz cofa po drugie nie mają zgody od CashBuzz i życzę im aby jak najszybciej padli, bo 'kto nie inwestuje ten nie zyskuje', fajnie by się było nachapać a nie inwestować.

Kończę już rozmowę w tym temacie, ze skargami na mnie i mój serwis walcie na PW.