Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! (/Temat-Sprzedam-Skrypt-PPD-KLON-ShareCash-Zarabiaj-Min-100-Dziennie-54393)



Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - LiveMark - 06-06-2012 23:16

1.Nazwa przedmiotu: Skrypt PHP , Klon Serwisu ShareCash.org w 100% robiony od Podstaw.
2.Opis przedmiotu: Witam Mam Na Sprzedaż Skrypt Clon ShareCasha . W 100% robiony od podstaw , nie jest to ściągnięty z jakiego wareza tylko kupiony za realne pieniądze . Skrypt Jest w Pełnij Funkcjonalny obsługuje CPALead jak i Adscendmedia . W Panelu Administratora możemy ustawić wszystko .
Dodać ile procent użytkownik może zarabiać , polecony ile może zarobić min wypłaty . Czyli jak w stardandzie . Możemy Zobaczyć Demo i upewnić się przed kupnem Skryptu.

3.Demo: http://share.youpict.pl/



5.Kontakt: Pw/email: [email protected]
6.Cena:35$

7.Sposób zapłaty za przedmiot:PayPal


RE: Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - Coristo - 06-06-2012 23:26

Jeżeli został kupiony to proszę o kontakt do autora owego skryptu w celu zweryfikowania pozwolenia na sprzedaż Smile


RE: Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - LiveMark - 07-06-2012 07:00

mam pozwolenie na sprzedaż. Moge tylko sprzedać dla 3 osób.


RE: Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - masterex2 - 07-06-2012 12:35

(07-06-2012 07:00)LiveMark napisał(a):  mam pozwolenie na sprzedaż. Moge tylko sprzedać dla 3 osób.

To są tylko twoje słowa, tak jak ja mogę powiedzieć, że mam w garażu 2 słonie. Tak jak coristo podaj kontakt do autora skryptu.

Ps. Ta grafika to śmiech na sali wątpię, że ktoś ci to kupi o.O


RE: Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - LiveMark - 07-06-2012 17:59

smiech na sali ?. Umiesz lepszą zrobić? . LOGO Dodałem robiłem szybko a by tylko było przecież jak ktoś kupi skrypt to po co mu takie same logo?

Moim zdaniem grafika jest dobra przejrzysta oprócz loga.


RE: Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - masterex2 - 07-06-2012 21:51

(07-06-2012 17:59)LiveMark napisał(a):  smiech na sali ?. Umiesz lepszą zrobić? . LOGO Dodałem robiłem szybko a by tylko było przecież jak ktoś kupi skrypt to po co mu takie same logo?

Moim zdaniem grafika jest dobra przejrzysta oprócz loga.

Nie,nie umiem ale wybacz grafika jest na prawdę prymitywna popatrz chociażby na cashbuzz.org albo firecash.org jest spora różnica nie uważasz?
Jest przejrzyściej to fakt. To jest tylko moja opinia więc wyluzuj Wink


RE: Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - DDK - 07-06-2012 22:05

(07-06-2012 17:59)LiveMark napisał(a):  smiech na sali ?. Umiesz lepszą zrobić? . LOGO Dodałem robiłem szybko a by tylko było przecież jak ktoś kupi skrypt to po co mu takie same logo?

Moim zdaniem grafika jest dobra przejrzysta oprócz loga.

Ja umiem zrobić lepszą.

Proszę kontakt do autora skryptu w celu zweryfikowania licencji Wink

Co do nazwy to to jest skrypt PPA, a nie PPD skoro obsługuje CPAlead oraz Adscendmedia. Nie wiesz co sprzedajesz ? o.O


RE: Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - Szakallt - 08-07-2012 21:05

może byś podał jakieś pasy do dema?


Sprzedam Skrypt PPD KLON ShareCash Zarabiaj Min 100$ Dziennie! - surfer0700 - 26-06-2013 17:55

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.