Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na starterach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na starterach (/Temat-Zarabianie-na-starterach-54379)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zarabianie na starterach - misiek232 - 10-06-2012 19:40

Mam trochę starterów z heayh.Na każdym z nich jest 0 zł.Czy z takich też moge robić oferty tego typu ?
BabciaKleofas napisz do mnie też na PW.


RE: Zarabianie na starterach - eve667 - 10-06-2012 20:08

Ja ci dałem znać na pw.


RE: Zarabianie na starterach - Driver494 - 10-06-2012 23:05

co do heyah i orange to chyba nie moga byc bo z nich sie nie da wysylac smsow.


RE: Zarabianie na starterach - Matez - 11-06-2012 06:35

(10-06-2012 23:05)Driver494 napisał(a):  co do heyah i orange to chyba nie moga byc bo z nich sie nie da wysylac smsow.

Nie potrzebujesz wysyłać smsów. Na rewardingways doliczyłem się tylko 2 akcji gdzie musisz wysłać esa. W pierwszej z nich sms kosztuje 23zł (czyli więcej jak zarobisz za akcję) = nie opłaca się, w drugiej faktycznie musisz coś potwierdzić tanim esem, ale można się bez tej akcji obejść.
Startery są ci potrzebne tylko do odbierania smsów i przepisywania kodów. Smile


RE: Zarabianie na starterach - tomazzi - 19-07-2012 10:24

(06-06-2012 19:33)Admin napisał(a):  a na marginesie startedy masz po złotówce na allegro Wink

adminie mógłbyś podać linki do takich aukcji czy ofert z allegro Smile


RE: Zarabianie na starterach - sagemx-2 - 19-07-2012 10:56

http://allegro.pl/listing.php/showcat?change_view=1&id=441&order=p


RE: Zarabianie na starterach - sedit - 27-07-2012 22:14

może mi ktoś powiedzieć na czym polega zarabianie na starterach?

jestem młodą mamą i chciałabym sobie dorobić siedząc w domu


RE: Zarabianie na starterach - KosikSquad - 22-08-2012 07:32

Siemka.
Mam pytania co do wypełniania ofert darmowymi starterami.

1. Na jakiej stronie najlepiej to wykorzystać - gdzie najwięcej zarobie.
2. Czy na serwisie PPA mogę zarobić tak, ze założe konto u kogoś w domu i u niego wrzuce pliki, a u siebie będę wykonywał zadania ? Czy takie coś by się opłacało. Jeśli nie, to czy jest jakiś sposób żeby samemu wypełniać te oferty z PPA i można było na tym coś drobnych uzbierać.


RE: Zarabianie na starterach - Kabajana - 22-08-2012 07:39

Kosik Squad już tłumaczę :
1.Jeżeli myślisz o stronach typu GTP, to pobaw się w HoneyDollarz.com. Jeżeli coś a'la megaearn, to sprawdź cash4offers.com.
2.To nic Ci nie da. Założenie konta u kogoś innego to bzdura, ponieważ reklamodawcy nie patrzą na to, czy pobrania idą z innego ip niż ma założyciel konta, tylko patrzą czy pobrania nie wpadają ciągle z tego samego. Ot cała filozofia.
Chesz się bawić w pobieranie swoich plików PPA? Powiem Ci , że to działa (sam zarobiłem ponad 1500zł w miesiąc) , ale musisz mieć zmienne IP w Playu, bądź orange.
Nie myśl, że jak masz neostradę ,czy netię, to masz zmienne IP, bo to tylko pozory. Tam masz tylko zmienne ostatnie dwie liczby Twojego IP, czyli masz ograniczoną pulę adresów, a taką zbieżność wykryje nawet czterolatek, który nauczył się czytać.


RE: Zarabianie na starterach - avia66 - 22-08-2012 09:08

1. Tak działa
2. Zależy od szczęscia z ofertami
3. ppadownload.net
4. Nie korzystamy z proxy ! jest to karalne