Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na starterach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na starterach (/Temat-Zarabianie-na-starterach-54379)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zarabianie na starterach - Trevor188 - 26-12-2012 19:46

Witam, mam pytanie co do starterów.
Czy dało by się z nich wysłać sms'a za 12,30-24,60 ? i doładowało bym na pkt w jakimś serwisie społecznościowym/ grze przeglądarkowej?;p


RE: Zarabianie na starterach - yazir - 26-12-2012 20:02

Jak masz tyle to śmiało, a jak nie masz nic na starterze to jakim cudem chcesz wysłać tak drogie smsy? Xpokerface


RE: Zarabianie na starterach - ufo321 - 26-12-2012 20:18

Jak ktoś ma chociaż jeden pusty starter niech napisze do mnie, a na pewno nie pożałuje Smile


RE: Zarabianie na starterach - twardy - 26-12-2012 20:19

od jakiegos czasu walcze z pewnym problemem, a mianowicie:

wybieram operatora, wpisuje numer - przy probie wyslania smsa na ten numer dostaje komunikat 'nieprawidlowy numer'

albo

zadnego komunikatu, tylko smsy z pinami nie przychodza...

biore nastepny starter, numer rozni sie tylko ostatnia cyfra -> wszystko OK

zwykle smsy czy to z bramki czy z mojego telefonu na te numery przychodza bez problemu

kasa na starterze jest, numer aktywny


RE: Zarabianie na starterach - Trevor188 - 26-12-2012 22:49

@2up
No jak jest starter z heyah i z czegoś jeszcze to na starterze może byc - na końcie, o takie coś mi chodzi, czy można wysłać sms'a i czy dostanę pkt w portalu społecznościowym za to ?


RE: Zarabianie na starterach - ziomalevil - 27-12-2012 01:14

(26-12-2012 20:19)twardy napisał(a):  od jakiegos czasu walcze z pewnym problemem, a mianowicie:

wybieram operatora, wpisuje numer - przy probie wyslania smsa na ten numer dostaje komunikat 'nieprawidlowy numer'

albo

zadnego komunikatu, tylko smsy z pinami nie przychodza...

biore nastepny starter, numer rozni sie tylko ostatnia cyfra -> wszystko OK

zwykle smsy czy to z bramki czy z mojego telefonu na te numery przychodza bez problemu

kasa na starterze jest, numer aktywny

czesto ten blad mialem , nie ogarnalem tego ze przed nr musze wpisac "0" ^^


RE: Zarabianie na starterach - twardy - 27-12-2012 02:27

wpisuje 0 przed numerem i jedyne co sie zmienia to jest brak komunikatu 'nieprawidlowy numer' - smsy nadal nie przychodza :/


RE: Zarabianie na starterach - szefu - 04-01-2013 11:29

szukam serwisu jakiegoś podobnego do ppadownload.net. Była to piramidka w której ktoś pobierał mój plik po czym wpisywał kod na stronce a potem ktoś pobierał mój i leciała kasa na tych hostingach gdzie pobiera się plik za wykonanie oferty.
Znacie może coś podobnego? Bo mam 100 niewykorzystanych starterów z heyah i chciałbym je wykorzystać.
Pozdrawiam


RE: Zarabianie na starterach - Limitless - 05-01-2013 12:19

Ludzi , którzy nie wiedzą jak wykorzystać startery zapraszam do mojego tematu : http://zarabiam.com/Temat-Zarabianie-62929?pid=525225#pid525225


RE: Zarabianie na starterach - djmichu - 19-01-2013 13:44

to jest zal nie mam ochoty tego robić i nic nie zarobić jak ktoś chce kupić ode mnie startery pisać 4 zł za sztukę z playa