Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
etoro.com - Społecznościowy FOREX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: etoro.com - Społecznościowy FOREX (/Temat-etoro-com-Spolecznosciowy-FOREX-54370)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: eToro - pies333 - 26-12-2017 12:54

normalnie wyplacają od lat, o to sie nie bój. prowizja 5 dolca.


RE: eToro - Quag88 - 28-12-2017 20:35

(26-12-2017 12:54)pies333 napisał(a):  normalnie wyplacają od lat, o to sie nie bój. prowizja 5 dolca.
Nigdzie nie moge znaleźć screenów z wypłat, dlatego moje obawy.
No ale dzisiaj zleciłem pierwszą wypłatę. Wysyłają priorytetowo tą metodą co wpłacamy, w moim wypadku-karta, alternatywny sposób wybrałem PP. Jak dojdzie (mam nadzieje, że do 2.01.18) to będe miał dużo liczenia do PITuSmile Jak dojdzie dam znać Smile

[Obrazek: 20171228_201252.jpg]


RE: eToro - Quag88 - 04-01-2018 22:31

Otrzymałem całą wypłatę z eToro - ale bardzo dziwacznie bo na raty
02.01-2 wpłaty na Paypal
03.01- 1 wpłata na karte
04.01- kilka wplat na karte
Ale suma się zgadza.


RE: eToro - buloniasty - 04-03-2018 22:26

od około 4 miesiecy testuje etoro na demo jak dla mnie jest to dobra platforma dużo informacji,socjal trading wiadomo jak ktos lubi, ja ogólnie ogólnie odniosłem pozytwne wrażenie chociaż zwroty nie powalaja
[Obrazek: etorodemo.jpg]

[Obrazek: etorodemo2.jpg]


RE: eToro - J3L - 04-03-2018 22:46

jest w jezyku polskim?
napisalbys poradnik jak to dziala i co mamy robic by bylo latwiej o ile dasz rade Big Grin


RE: eToro - buloniasty - 04-03-2018 23:36

jest po polsku i do tego masz możliwosc tłumaczenia postów wstawianych przez społeczność ,moge napisac jakis mały poradnik a co byś w nim chciał mieć zawarte ?


Etoro Opis platformy - buloniasty - 05-03-2018 13:18

Opisze jakie sa moje wrażenia z używania Etoro oraz krotko opisze jak działa platforma :
Rozporządzenie i licencja
Usługi pośrednictwa eToro świadczone są przez eToro (Europe) Ltd., zarejestrowaną cypryjską firmę inwestycyjną (CIF). Numer rejestracyjny firmy to HE20058. eToro Europe jest regulowane przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) na podstawie licencji nr 109/10. W Wielkiej Brytanii, eToro UK (numer rejestracyjny firmy 7973792) jest autoryzowany i regulowany przez Financial Conduct Authority (FCA) pod numerem 583263. eToro (Europe) Ltd. i eToro (UK) Ltd. działają pod i przestrzegają Dyrektywa w sprawie rynków instrumentów finansowych (MiFID).

Ja osobiscie testuje etoro od około 4 miesiecy jak dla mnie miła dla inwestora i przejrzysta platforma z paroma dodatkowymi opcjami (CopyFounds,społeczność,duża ilość aktywów)
Opis Platformy:
1.Obserwowani=Tutaj masz liste obserwowanych przez ciebie aktywów mozesz dowolnie dodawac tutaj co cie interesuje i masz do tego szybki wglad bez szukania

[Obrazek: 1.1.jpg]

2.Portfel= tutaj sa wszystki twoje otwarte pozycje

[Obrazek: 2.1.png]

3.Aktualnosci= informacje wrzucane przez społecznosc np sugestie inwestycji itd (jest mozliwosc tlumacznia zagranicznych postow )

[Obrazek: 3.1.jpg]

4.Rynki= znajdziesz tutaj wyróznione rynki przez brokera czyli te ktore moga byc warte uwagi (osobiscie polecam zagladac tam czasmi trafiaj sie dobre okazje inwestycyjne), oraz wszystki rynki na ktorych mozesz inwestowac


[Obrazek: 4.1.jpg]

5.Ludzie = tutaj znajdziesz wszystkich traderow (cała społeczność) mozesz tutaj wyszukac tradera ktorego chcesz kopiowac


[Obrazek: 5.1.jpg]

5.2 po tym jak wyszukamy tradera z odpowiednim zwrotem jaki nas intwersuje ,dodatkowo przy każdym profilu sa zawarte informacje na temat tego jak duze ryzyko podejmował trader oraz ile zarobił w wybranym przez nas czasie np przez ostatnie 12 miesiecy .

[Obrazek: 5.2.jpg]

5.3 Wchodzac dalej na profli tradera widzimy jego wyniki traderskie zawartosc portfela(w co inwestuje ) iloś osób kopiujacych jego zagrania itd wszystko co pozwoli nam zdecydowac czy chcemy kopiowac zagrania tego tradera czy innego Wink


[Obrazek: 5.3.jpg]


[Obrazek: 5.4.jpg]

6.CopyFounds= mozliwosc inwestowania w fundusze np zbior firm telekomunikacyjnych,crypto, itd


[Obrazek: image.jpg]

7.Do tego wszystkiego dochodzi wiele metod analizy za pomoca róznych wskażników mozemy udostepniac nasze analizy społecznosci i dzielic sie swoja opinia



[Obrazek: 7.1.jpg]

[Obrazek: 7.2.jpg]

[Obrazek: 7.3.jpg]


[Obrazek: 7.4.jpg]

Pozdrawiam Wink


RE: eToro - buloniasty - 05-03-2018 13:23

http://zarabiam.com/Temat-Etoro-Opis-platformy-155119 w razie jakiś pytań wal smiało Wink


RE: eToro - handziu - 17-04-2018 19:41

Tak jak przedmówcy, korzystałem ale bez specjalnych wodotrysków - małe zwroty :/


RE: Etoro Opis platformy - dario1243 - 20-04-2018 16:38

Może spróbuję, bo to nawet nieźle rozpisałeś.