Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
etoro.com - Społecznościowy FOREX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: etoro.com - Społecznościowy FOREX (/Temat-etoro-com-Spolecznosciowy-FOREX-54370)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - roko1992 - 04-09-2014 15:16

Wie ktoś jakie dokumenty potrzebne są do weryfikacji konta żeby było można kasę wypłacić? Wysłałem im obie strony dowodu osobistego i jeszcze coś chcą...


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - Resick - 04-09-2014 15:31

To wyślij im jakąś fakture,albo rachunek z twoimi danymi.


Etoro - warto? - KeramxD - 01-12-2015 11:02

Cześć,
Chciałbym się dowiedzieć czy warto zainwestować coś na etoro?

Chciałbym wpłacić 50 $ i kopiować zagrania traderow.

Macie jakiś zaufanych traderow ?


RE: Etoro - warto? - Resick - 01-12-2015 11:49

Mi sie osobiście nie udało zarobić na kopiowaniu.
Lepiej zainwestuj w siebie i sam naucz się grać Big Grin


eToro - ardi - 28-12-2016 21:51

Czy ktoś korzystał z tej platformy?
Jak tak to co o niej sadzi?
Jak nie to jaką inna platforme by polecił.


RE: eToro - k309 - 24-01-2017 09:50

@Ardi ja aktualnie korzystam, ale testuje na wirtualnej gotówce.

Co wyróżnia eToro ?
Inwestowania poprzez automatyczne kopiowanie innych traderów z społeczności eToro, chyba że jesteś dobry w tym co robisz to możesz być kopiowanym i zarabiać dodatkowy dochód na tym Wink

Ja się skupiam, na tym pierwszym... tutaj inwestycja "kopiowana" od jednego z traderów:

[Obrazek: etorro_Fabian.jpg]

Jeżeli chcesz dołączyć do eToro i dostać bonus do 200$ załóż konto bezpośrednio z tego linku:
http://etoro.tw/2iiEO8W (dziękuję!)

Masz pytania, śmiało pisz! Jak tylko będę wstanie pomóc to chętnie pomogę Wink


RE: eToro - pies333 - 27-02-2017 15:08

korzystałem kiedys. szału nie ma. Ci gracze co tam inwestują nie są jacyś specjalnie zdolni i tez czesto ci mogą przetopić pieniądze.


RE: eToro - kondzikson721 - 10-03-2017 17:09

Ja korzystam tak jak przedmowca raz zarobi raz straci


RE: eToro - jaroz71 - 12-12-2017 19:58

Witam,
Pytań mam kilka, a nie chce zakładać nowego wątku o etoro bezsensu więc atakuje tutaj.
Czy ktoś miał realną styczność z ww portalem? Czy macie wiedzę praktyczną na temat tego jak wyglądają wpłaty i wypłaty środków od nich i nie pytam o "pińcet", a kwoty rzędu 50K do 100K zł, bo już widziałem milion różnych opinii na ten temat choć tu nie mogę nic znaleźć. Co myślicie na temat wysyłanie im skanu dowodu, bo kontakt z opiekunem konta urwał mi się właśnie po pytaniu "po co wam skan mojego dowodu", a chyba nie muszę tłumaczyć czym wysłanie takich skanów może się skończyćSmile. Czy znacie jakieś inne platformy na których warto grać i są sprawdzone pod kątem wpłat i wypłat większych kwot? Głównie interesują mnie kryptowaluty, ew złoto?


RE: eToro - Quag88 - 14-12-2017 19:25

Ja wplacilem 200$ z ciekawosci, spodobala mi sie opcja demo. Ale mam pytanie, czy eToro wyplaca? Wyplacil ktos tutaj z tej platformy czy musze przetrzec szlak ^^