Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
etoro.com - Społecznościowy FOREX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: etoro.com - Społecznościowy FOREX (/Temat-etoro-com-Spolecznosciowy-FOREX-54370)

Strony: 1 2 3 4 5 6


etoro.com - Społecznościowy FOREX - Arrekin - 06-06-2012 13:48

Witam

Chciałbym przedstawić wam etoro.com - Innowacyjną społecznościową platformę FOREX.


[Obrazek: B3422_A37632_TGet.aspx]

To co jest tutaj najlepsze to to że mamy dostęp do statystyk innych traderów( w postaci zysków/start w postaci %, nie ma udostępnionej konkretnej ilości zainwestowanej kasy ) oraz ich działań.
Możemy podążać za wybranymi osobami( będziemy dostawać powiadomienia co robi ) bądź przeznaczyć część środków na automatyczne kopiowanie tego co robi wybrany trader.

Ogólnie wygląda bardzo ciekawie, spready są w porządku i mamy nawet polaka w czołówce( na 6 miesięcy - 2 miejsce )

Oczywiście jeśli ktoś chce sam inwestować i na dodatek nie pozwalać innym się podglądać to są opcje ograniczające dostęp innych

czysty: etoro.com
ref: http://www.etoro.com/B3745_A37632_TClick_Szarabiam.aspx

Uwaga: W ramach rejestracji z polecenia można dostać 50$( po zainwestowaniu przynajmniej 100$ ). Nie wiem jednak czy to działa bo ja znalazłem to przypadkiem - gdyby ktoś sie rejestrował i inwestował to prosze o kontakt czy dostał( ja jako polecający też mam dostać, no ale kto ich tam wie Tongue )
W każdym razie nie nastawiajcie się też na 50$ za free bo na pewno będzie to tak jak bonusy w kasynie czy pokerromach że najpierw trzeba tym wyobracać odpowiednia ilość razy by coś wypłacić.
tak czy tak muszę wtedy wysłać wam zaproszenie przez email, więc wyślijcie mi swojego maila na pw.

Minimum do wypłaty 20$
Minimum do kopiowania 1 tradera 20$

Ogólnie polecam zainwestować 100$ po czym wybrać 4 traderów i na kopiowanie każdego dać po 20$( nigdy nie dawajcie na jednego bo każdemu może się noga powinąć ) i 20$ zostawić sobie na swoje własne inwestycje.

Zapraszam i prosiłbym o rejestrację z reflinka ;p

[Obrazek: B3422_A37632_TGet.aspx]

info o darmowych 20$ w poście nr 5


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - matizoj32 - 07-06-2012 12:22

Ciekawy program , chyba wypłacę część pieniędzy z R7 i dam na ten serwis ;d


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - ochlapus - 21-06-2012 07:29

Ogólnie program ciekawy można nawet powiedzieć, że świetny w swoim działaniu, tylko jest kilka niewiadomych. Co do startu z 20$ moim zdaniem nawet nie ma co próbować śledzić kogoś. Z tego co widziałem poważnie ryzykują na jednej pozycji straty mają spore, więc czasami dwie transakcje i nas nie ma a więc tylko stracimy pieniądze, choć są gracze którzy akceptują straty tylko do pewnego poziomu, zależy kogo wybierzemy, ale 20$ to i tak mało. Dużo zależy również od tego czy są miniloty, bo bez nich to 100$ można stracić w moment no chyba że złoty strzałSmile a mój angielski nie jest perfect, więc się aż tak głęboko nie wczytywałem, dlatego wydaje mi się, że kwota na start powinna być dużo większa. Nie widziałem jeszcze ich platform ale pomysł świetny i na bank skorzystam ,tylko jeszcze nie teraz, bo nie mam teraz takich możliwości finansowych... na początku skromniejsze inwestycjeBig Grin


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - Arrekin - 21-06-2012 08:48

Pamiętaj że przy większości traderów masz też pokazana jakie podejmują ryzyko. Jeśli ma się mało funduszy wybiera się tych którzy inwestują tylko na niskie ryzyko ;p


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - Arrekin - 24-08-2012 14:27

UWAGA

Darmowe 20$ na inwestycje od Etoro

Zarejestruj się: http://www.etoro.com/A37632_TClick.aspx

Przejdź do sekcji open book i wybierz tradera którego chcesz kopiować
Przy wyborze kwoty nalezy wybrać że posiada się kupon i wpisać:

Kod:
freecopy812

Należy też połączyć etoro z facebookiem

Gdy ktoś będzie próbował niech napisze czy mu sie udało bo ilość jest limitowana. Ja już dostałem Smile


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - klook - 24-08-2012 19:17

kiedyś na forexie utopiłem 5 cyfrowy wynik,także mam dość spory dystans do niego (i lekki niesmak)

jednak sama idea bardzo dobra,cholera wie jak w praktyce

edit:
komentarz na temat strony znaleziony na 1 z polskich forum:
"program chyba jest juz scamem, nie płaci mi od 13.08 admin nic nie odpisuje"


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - Arrekin - 24-08-2012 19:45

etoro jest nawet w usa zarejestrowana w NFA, więc nie jestem scamem.


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - djmurek - 26-08-2012 17:20

(24-08-2012 14:27)Arrekin napisał(a):  UWAGA

Darmowe 20$ na inwestycje od Etoro

Zarejestruj się: http://www.etoro.com/A37632_TClick.aspx

Przejdź do sekcji open book i wybierz tradera którego chcesz kopiować
Przy wyborze kwoty nalezy wybrać że posiada się kupon i wpisać:

Kod:
freecopy812

Należy też połączyć etoro z facebookiem

Gdy ktoś będzie próbował niech napisze czy mu sie udało bo ilość jest limitowana. Ja już dostałem Smile


zrobilem wg instrukcji. Cala procedura zakonczyla sie pomyslnie, ale nie dostalem jeszcze 20$ (albo nie wiem gdzie jest do nich wgląd).

edit:
Balance: 0.00$
Realized equity: 20.00$

to znaczy że?


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - Arrekin - 26-08-2012 17:31

kliknij teraz web trader, na dole masz wszystkie obecne akcje i powinna tam byc osoba którą chciałes kopiowac, a obok ile masz na nia kasy przeznaczoną.
Jak na to klikniesz rozwinie sie i pokaże jakie akcje przekopiowałeś( o ile ta osoba coś juz zrobiła )

Jeśli nic nie masz w webtraderze to poczekaj do jutra bo w weekendy forex jest zamknięty.


RE: etoro.com - Społecznościowy FOREX - djmurek - 26-08-2012 17:55

a moge zmienic kopiowanego tradera nie tracac tych bonusowych 20$?