Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Mag!c - 01-06-2013 17:14

Wypłacają ?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mmichal013 - 01-06-2013 19:14

Tak zapytam zweryfikowali komuś kliknięcia ?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - JohnTayds - 01-06-2013 19:49

Tak, zweryfikowali.
Ostatnio są chyba jakieś problemy na stronie. Weryfikacja następuje w ciągu tygodnia, a nie trzech dni. A na odpowiedź czeka się czasem 4 dni, a nie 2. Trochę cierpliwości.

Mogę komuś pomóc za zostanie refem. Spokojnie można w jeden dzień wyciągnąć około 20-25$ poświęcając na to 2-3 godziny.

W tym serwisie najważniejsza jest uczciwość. Nie skracamy linków, nie dajemy na programy wymiany klików, nie rozsyłamy mailowo, ani za pomocą gg/skype. Zawsze trzeba pisać, że w podanym linku jest metoda na zarobienie pieniędzy.

Serwis jest sprawdzony, wypłaca. Tylko bardzo rygorystycznie podchodzą do oszustów. Masz np. 10 wejść przez komunikator gg... i 100 z normalnego forum (takiego jak zarabiam.com). I przez nadmienione 10 wejść potrafią anulować całe zarobki z jednego dnia (straciłem tak 16,50$).

[Obrazek: zcxc.jpg]



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 01-06-2013 20:22

ja czekam ponad 8/9dni na zaakceptowanie admin 0 odpowiedzi na PW/e-maile, hajsu z reffów nie dostaje choć mu zaakceptowali dolary bo pokazał mi ssa i miął pytanie, wiec na razie chyba nie ma co wchodzić dopóki się nie unormuje.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Stworkowaty - 01-06-2013 20:28

Ja również już czekam ponad tydzień na zaakceptowanie środków i nic się nie rusza.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - JohnTayds - 01-06-2013 20:40

1. Szybciej weryfikowane są środki użytkowników, których konto zostało zweryfikowane (poprzez wysłanie skanu dowodu tożsamości na ich e-mail).
2. Nie odpisują na pw, na które odpowiedź można znaleźć w zakładce Warunki.
3. Akceptacja środków przedłuża się w wypadku problemów z weryfikacją źródła.

Cytat:Jeśli w programie zaistnieją podejrzenia, że uczestnik nie stosuje się do warunków, ale takie podejrzenia nie można sprawdzić w natychmiastowym procesie, program może odroczyć procesy potwierdzania lub dokonania wypłat; jeśli program nie posiada 100% prawdziwych dowodów, że odwiedziny przyciągano w solidny sposób, program dodatkowo porówna dochody programu i uczestnika od konkretnych odwiedzających. Zwykle te dochody są dostatecznie zbalansowane na korzyść zarówno programu, jak uczestnika. Jeśli podczas sprawdzania zostanie ujawnione, że ten balans jest korzystny jedynie dla uczestnika, program może częściowo lub wcale odrzucić odwiedziny, uważając, że któryś z warunków został naruszony.

Ja nie mam aż takich problemów. Na początku odpowiedzi dostawałem jeszcze tego samego dnia, podobnie było z weryfikacją. Teraz to wszystko się jakoś powydłużało z nieznanych mi przyczyn.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 01-06-2013 21:28

Ja mam wejścia tylko z rekomendowanych stron i wcześniej potwierdzali mi w parę h. Na razie nie ma co polecać jak admin leci sobie w kulki.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Ewcia6000 - 02-06-2013 09:58

czy wysłaliście skan dowodu bo ja mam zamiar wysłać ale nie wiem czy wysłać żeby się nie dostały w niepowołane ręce ?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - miniek9090 - 02-06-2013 10:04

(02-06-2013 09:58)Ewcia6000 napisał(a):  czy wysłaliście skan dowodu bo ja mam zamiar wysłać ale nie wiem czy wysłać żeby się nie dostały w niepowołane ręce ?

napisałem Ci na PW co masz zrobić aby nie było żadnych problemów po przesłaniu skanu.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Stworkowaty - 02-06-2013 10:13

Ewcia, zamarz wszystko prócz Imienia, Nazwiska i Daty Urodzenia...