Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Stalmer - 22-03-2013 14:15

Dzięki za rade. Zaraz postaram się to zrobić Big Grin

Z takiego kliknięcia z tego forum mi nie zaliczy ?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - dan122 - 22-03-2013 14:45

(22-03-2013 14:09)tomazzi napisał(a):  sam skrócony link plus tekst to za mało Smile
musisz zrobić tak by link money był na stronie a ze skróconego przekierowywało na stronę by wejście w link i stronę z linku było z innej strony Big Grin

Pozwolisz, że spytam o ten trick Big Grin.

Robisz tam jakieś czekanie czy od razu przekierowanie? Big Grin.

Ja mam póki co tylko to co napisałeś + wrzucone przekierowanie. Zobaczę potem jak z efektami. Czy takie coś przejdzie Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Xers - 22-03-2013 22:39

dlaczego mi nie zalicza wszystkich wejść? :/

Przez cały dzień tylko 1$

to jest śmieszne...


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - gelmen - 22-03-2013 22:49

Pewnie masz wejścia nie takie jak powinny być.
Oczywiste jest to, że nie zaakceptują Ci co do joty każdego kliku, bo oni niestety też chcą zarobić.
Jeśli nie masz takowego pomysłu na spore wejścia, to nawet się nie łudź, że coś tam zarobisz.
Może zarobisz, ale długo będziesz dobijał minimum.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 22-03-2013 22:58

dokładnie jest tak jak pisze gelmen Smile
oni są cwaniaki - patrzą sami więcej zarobić, niż dać promotorowi, ale bez pomysłu na reklamę i jak i gdzie to daleko nie zajedziesz, a nikt ci gotowca nie da bo jak ktoś coś ma to trzyma dla siebie Smile
ja mam swój pomysł, gelmen swój i nie narzekamy Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - DENON - 22-03-2013 23:03

Moje nadal czekają na sprawdzenie , a uzbierało się już 32$ , zaprzestaję chwilowo działań promowania , dopóki mi nie sprawdzą klików.
[img][Obrazek: moneyq.png] Uploaded with ImageShack.us[/img]


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - gelmen - 22-03-2013 23:06

Obojętnie jaka to by nie była metoda zarabiania. Trzeba ruszyć główką troszkę, żeby mieć pełną kieszeń. Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Xers - 22-03-2013 23:07

Nie chodzi mi o zaliczenia...

Chodzi mi o sam fakt, że na 100% ludzie weszli w mój link ale nie dodało mi $ do sprawdzenia O.o

Czemu tak się dzieje?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - gelmen - 22-03-2013 23:22

Xers .. Ty chyba nie rozumiesz o czym ja do Ciebie rozmawiam. pokerface


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 22-03-2013 23:55

(22-03-2013 23:22)gelmen napisał(a):  Xers .. Ty chyba nie rozumiesz o czym ja do Ciebie rozmawiam. pokerface

ty o niebie, on o chlebie
to tak jak byś ślepcowi od urodzenia próbował wytłumaczyć jak wygląda trawa by ją "zobaczył" Big Grin