Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - aero2 - 21-03-2013 23:02

Dopóki nie ujrzę prawdziwego dowodu wypłaty, to nie promuje nic.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - matig20 - 22-03-2013 09:56

(21-03-2013 23:02)aero2 napisał(a):  Dopóki nie ujrzę prawdziwego dowodu wypłaty, to nie promuje nic.

japier.... dałem pare stron wcześniej dowód wypłaty nie będe wklejał na każdą strone !!


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 22-03-2013 10:07

(22-03-2013 09:56)matig20 napisał(a):  
(21-03-2013 23:02)aero2 napisał(a):  Dopóki nie ujrzę prawdziwego dowodu wypłaty, to nie promuje nic.

japier.... dałem pare stron wcześniej dowód wypłaty nie będe wklejał na każdą strone !!

nic nie poradzisz, nauczył się śmietnika z innego forum gdzie wielkiego macho kropi i myśli, że tutaj to forum jest tym samym wysypiskiem co tamto denne forum
więc jaśnie panu trzeba podać specjalnie dowód na tacy dla niego bo inaczej nie zobaczy, jest indywidualnością którą trzeba traktować inaczej jak wszystkich


wracając do tematu - teraz mam szybsze zaliczanie Smile w 24h na koncie + 218$ zatwierdzoneSmile łącznie 606$ Smile
w przyszłym tygodniu będę zlecał wypłatę, jak dostanę to oczywiście dowód zamieszczę


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - casern1 - 22-03-2013 10:23

@up
zatem podpowiedz nam gdzie spamujesz swoim linkiem Tongue na forach czy mamual surfach ??
ja miałem wejscia z manuala , od znajomych oraz pare z mojej strony i wszystkie odrzucone.... Xpokerface


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - matig20 - 22-03-2013 10:24

(22-03-2013 10:07)tomazzi napisał(a):  
(22-03-2013 09:56)matig20 napisał(a):  
(21-03-2013 23:02)aero2 napisał(a):  Dopóki nie ujrzę prawdziwego dowodu wypłaty, to nie promuje nic.

japier.... dałem pare stron wcześniej dowód wypłaty nie będe wklejał na każdą strone !!

nic nie poradzisz, nauczył się śmietnika z innego forum gdzie wielkiego macho kropi i myśli, że tutaj to forum jest tym samym wysypiskiem co tamto denne forum
więc jaśnie panu trzeba podać specjalnie dowód na tacy dla niego bo inaczej nie zobaczy, jest indywidualnością którą trzeba traktować inaczej jak wszystkich


wracając do tematu - teraz mam szybsze zaliczanie Smile w 24h na koncie + 218$ zatwierdzoneSmile łącznie 606$ Smile
w przyszłym tygodniu będę zlecał wypłatę, jak dostanę to oczywiście dowód zamieszczę

no nic sie nie poradzi... kazdy by chciał wszystko pod nos i w dodatku łaske robi że skorzysta....

co do tematu to masz naprade dobry sposob Tongue ja mam dziennie z 3-4 wejscia i sie ciesze heh


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 22-03-2013 10:29

(22-03-2013 10:23)casern1 napisał(a):  @up
zatem podpowiedz nam gdzie spamujesz swoim linkiem Tongue na forach czy mamual surfach ??
ja miałem wejscia z manuala , od znajomych oraz pare z mojej strony i wszystkie odrzucone.... Xpokerface
nie spamuję bo nie mam czasu na pierdoły
link mam skrócony - podawałem gdzie kilka/kilkanaście postów do tyłu w temacie i zamieszczone 3 skrócone linki z wymaganym opisem w 2 manual surf i nalicza elegancko
jeszcze mam drobne przekierowanie, że skrócone linki kierują do strony na której niby jest zamieszczony ich link i z tego co nazbieram to 30-35% jest zaliczone, co dla mnie za nic nie robienie jest w porządku kwotą, bo co innego jak bym musiał coś robić by były $ to za takie stawki nie chciałoby mi się tracić czasu Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - TwojPsycholog - 22-03-2013 10:49

(22-03-2013 10:29)tomazzi napisał(a):  
(22-03-2013 10:23)casern1 napisał(a):  @up
zatem podpowiedz nam gdzie spamujesz swoim linkiem Tongue na forach czy mamual surfach ??
ja miałem wejscia z manuala , od znajomych oraz pare z mojej strony i wszystkie odrzucone.... Xpokerface
nie spamuję bo nie mam czasu na pierdoły
link mam skrócony - podawałem gdzie kilka/kilkanaście postów do tyłu w temacie i zamieszczone 3 skrócone linki z wymaganym opisem w 2 manual surf i nalicza elegancko
jeszcze mam drobne przekierowanie, że skrócone linki kierują do strony na której niby jest zamieszczony ich link i z tego co nazbieram to 30-35% jest zaliczone, co dla mnie za nic nie robienie jest w porządku kwotą, bo co innego jak bym musiał coś robić by były $ to za takie stawki nie chciałoby mi się tracić czasu Big Grin

Możesz podać linki do manual surfi ? Ja narazie używam http://hitleap.com i nie wiem czy będzie zaliczać Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 22-03-2013 10:52

(22-03-2013 10:49)TwojPsycholog napisał(a):  
(22-03-2013 10:29)tomazzi napisał(a):  
(22-03-2013 10:23)casern1 napisał(a):  @up
zatem podpowiedz nam gdzie spamujesz swoim linkiem Tongue na forach czy mamual surfach ??
ja miałem wejscia z manuala , od znajomych oraz pare z mojej strony i wszystkie odrzucone.... Xpokerface
nie spamuję bo nie mam czasu na pierdoły
link mam skrócony - podawałem gdzie kilka/kilkanaście postów do tyłu w temacie i zamieszczone 3 skrócone linki z wymaganym opisem w 2 manual surf i nalicza elegancko
jeszcze mam drobne przekierowanie, że skrócone linki kierują do strony na której niby jest zamieszczony ich link i z tego co nazbieram to 30-35% jest zaliczone, co dla mnie za nic nie robienie jest w porządku kwotą, bo co innego jak bym musiał coś robić by były $ to za takie stawki nie chciałoby mi się tracić czasu Big Grin

Możesz podać linki do manual surfi ? Ja narazie używam http://hitleap.com i nie wiem czy będzie zaliczać Big Grin

a czy ja wyglądam jak punkt informacyjny, albo wujek google ?
wyszukiwarka, szukaj i testuj, ja gotowców nie rozdaję i nie prowadzę za rączkę, upośledzony i jakoś inaczej ograniczony nie jesteś byś sam miał sobie nie poradzić


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Stalmer - 22-03-2013 14:02

tomazzi udostępniasz sam skrócony link czy z tym tekstem "Zarabiam pieniądze tu - http://www.moneystrategy.info/voltage/, zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźleWink" ?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 22-03-2013 14:09

sam skrócony link plus tekst to za mało Smile
musisz zrobić tak by link money był na stronie a ze skróconego przekierowywało na stronę by wejście w link i stronę z linku było z innej strony Big Grin