Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Kickster - 22-08-2014 14:41

Wyslalem im na maila skan dowodu, zobaczymy. Tak z ciekawosci spytam, czemu im sie to oplaca ? xD


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Assasinoo - 22-08-2014 15:06

Promujesz kasyna, oni mają program partnerski z tymi kasynami, ktoś wejdzie na tą stronkę, nabierze się na to, co tam jest napisane, zarejestruje się w kasynie, wpłaci kasę, przegra, a oni dostaną % od tego. Myślę, że mogą mieć dobre stawki wynegocjowane przy takim ruchu, więc mogą dostawać myślę minimum 50% tego co przegrasz Big Grin A jak ktoś się wciągnie w to... Dlatego zależy im na dobrym ruchu, by coś z tego mieli.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - matig20 - 22-08-2014 17:29

(14-08-2014 10:38)bart0sz napisał(a):  Program z dnia na dzień spada na psy. Ja już podziękowałem za współpracę jak mi odrzucali 1/3 trafficu pod rząd a reszte akceptowali, mimo że z tego samego źródła i zdobyty w ten sam sposób.
program nie spada na psy poprostu masz dziadowski traffic ... żeby zaliczyło wejście to wchodzący w link musi zagrać w gre... pytałem czemu mam tylko 64% traffic to mi napisali , że mało ludzi gra z mojego linku ... tak , ze samo byle jakie wejście nic nie da... trzeba zachęcić zeby zagrali...


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - kammic8 - 26-08-2014 18:35

Was też oni olewają? Wysłałem im już kilka razy skan dowodu żeby wypłacić pieniądze, a oni wgl. się nie odzywają chociaż mieli 48h na to. Pisałem także do "pomocy partnerom" i ten gościu też nawet nie odpisuje na żadna wiadomość... Wiecie co poradzić na to?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - pachol - 26-08-2014 18:49

(26-08-2014 18:35)kammic8 napisał(a):  Was też oni olewają? Wysłałem im już kilka razy skan dowodu żeby wypłacić pieniądze, a oni wgl. się nie odzywają chociaż mieli 48h na to. Pisałem także do "pomocy partnerom" i ten gościu też nawet nie odpisuje na żadna wiadomość... Wiecie co poradzić na to?

Może to głupio zabrzmi ale odpowiem Ci.....

Po prostu czekać Smile

W końcu Ci zweryfikują konto skoro wysłałeś skan dowodu.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - paolo10 - 27-08-2014 09:32

Dokładnie trzeba czekać. Ja też już myślałem że mnie nie zweryfikują nigdy, dałem sobie spokój z serwisem, a tu nagle konto zweryfikowane i nawet wypłata doszła w międzyczasie Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - kammic8 - 27-08-2014 18:57

prawie miesiąc czasu czekam, no ale i tak nie pozostaje mi nic innego jak czekanie : /.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - matig20 - 29-08-2014 21:59

mi po chyba 3 dniach zweryfikowali i jeszcze przeprosili za zwłokę Tongue


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - overlord25 - 02-09-2014 17:10

Ile dziennie idzie wycisnąć kasy?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Assasinoo - 02-09-2014 17:13

(02-09-2014 17:10)overlord25 napisał(a):  Ile dziennie idzie wycisnąć kasy?

Nie ma przecież jakiegoś limitu ilości zarobionej kasy... Ale jeśli chcesz spamować na prawo i lewo linkiem do młodzieży to nie polecam, bo i tak odrzucą.