Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - matig20 - 21-03-2013 15:27

nie musi być ta regułka... ale jakaś powinna być.. nie wiem czy przez skracanie linków zaliczą


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - casern1 - 21-03-2013 15:58

wszsytkie kliki odrzucone.. odradzam do g0wno.. szkoda czasu i zachodu..


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - gelmen - 21-03-2013 16:01

casern, skąd miałeś wejścia ?
Jakie przekierowania ? Skąd ?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 21-03-2013 16:02

(21-03-2013 15:58)casern1 napisał(a):  wszsytkie kliki odrzucone.. odradzam do g0wno.. szkoda czasu i zachodu..

no to masz pecha przyjacielu
to się nazywa, że wyruchała cię przyroda Big Grin
ja tam nie narzekam - jak wyjdzie tak jak za ostatnie naliczenie, to free$ za nic nie robienie z miłą chęcią przygarnę, nie odmówię im przebywania na moim koncie Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - DENON - 21-03-2013 16:05

Też coś nie wierzę , wrzuciłem na pewne forum i w ciągu godziny naklepali już 12$ , teraz czekam na sprawdzenie i wam odpiszę . Dodam , że linki skróciłem i nie dawałem regułki także coś czuję , że nie zaliczą ...


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - matig20 - 21-03-2013 16:09

przeczytajcie regulamin stronki i róbcie tak jak każą a zaliczą .... bez wysiłku nic nie ma Tongue sam sie przyznam , ze pierwsze 6$ mi nie przyznali bo na początku tak jak wy kąbinowałem Big Grin i po tym dałem sobie z tym spokój lecz nie dawno wszedłem i zobatrzyłem ze jednak ktoś w linki wchodzi... i że zalicza Big Grin Wink w rozsyłaniu tego linka nie chodzi żeby robić ludzi w h*a pozdro

przy okazji mozecie kliknąć na dole Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 21-03-2013 16:16

(21-03-2013 16:09)matig20 napisał(a):  przeczytajcie regulamin stronki i róbcie tak jak każą a zaliczą .... bez wysiłku nic nie ma Tongue sam sie przyznam , ze pierwsze 6$ mi nie przyznali bo na początku tak jak wy kąbinowałem Big Grin i po tym dałem sobie z tym spokój lecz nie dawno wszedłem i zobatrzyłem ze jednak ktoś w linki wchodzi... i że zalicza Big Grin Wink w rozsyłaniu tego linka nie chodzi żeby robić ludzi w h*a pozdro

przy okazji mozecie kliknąć na dole Big Grin

u mnie formułka dodana, linki skrócone w 3 miejscach i zliczyli - 30% z kwoty jaką miałem do zatwierdzenia, ale nic nie robię a kasa jest za frajer
wystarczy pomyśleć, poszukać - już w tym jest sztuka bo trzeba trochę pokombinować Smile

od razu zaznaczam do wszystkich "mądrych" szkoda waszego czasu na pisanie w tej kwestii do mnie pw - ja nikogo za rączkę nie prowadzę i przepisów gotowców nie daję także szukajcie sami


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - gelmen - 21-03-2013 16:18

Ja mam naprawdę niezły patent, i pokazuje, że przekierowało z mojej stronki.
Muszę wbić te 10$ za chwile i ciekawe kiedy zaliczy.
Może na święta zaliczy. Jerk2


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 21-03-2013 16:22

(21-03-2013 16:18)gelmen napisał(a):  Ja mam naprawdę niezły patent, i pokazuje, że przekierowało z mojej stronki.
Muszę wbić te 10$ za chwile i ciekawe kiedy zaliczy.
Może na święta zaliczy. Jerk2

no u mnie też nie jako powiedzmy, że jest ze strony która dla nich jest a właściwie jej nie ma Big Grin abba fatima, było i ni ma Big Grin wystarczy pomyśleć i jest świetne miejsce na zarobek za free
jeszcze żeby wypłacili Big Grin bo to, że zatwierdzone to połowa sukcesu i nie znaczy, że zapłacą patrząc w ten pseudo po polskiemu reg, jak będę miał na koncie w kwietniu to gitara Smile
zlecę końcem miesiąca i zobaczymy czy w 20 dni $ będą Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - poczmail - 21-03-2013 16:24

Jak dostaniesz wypłatę - daj znać. Smile