Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 20-03-2013 10:36

strasznie długo trwa to ich sprawdzanie
na tą chwilę do sprawdzenia mam prawie 1200$ i wstrzymuję promowanie do czasu aż sprawdzą i będę widział jaki odrzut, ile zatwierdzone bo nie wiem czy będzie sens promocji czy też szkoda czasu


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - casern1 - 20-03-2013 11:41

mi tez sprawdzaja juz tydzien nowe kliki. jeśli masz kliki z jakiegos surfa to napewno ci nie zalicza. nie ma znaczenia czy jest jedno IP/24H. mi zaliczyło tylko wejscia z mojej strony :/


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 20-03-2013 12:05

(20-03-2013 11:41)casern1 napisał(a):  mi tez sprawdzaja juz tydzien nowe kliki. jeśli masz kliki z jakiegos surfa to napewno ci nie zalicza. nie ma znaczenia czy jest jedno IP/24H. mi zaliczyło tylko wejscia z mojej strony :/

jest to z manual surf i zobaczymy Smile credits w 2 mam od groma także jak zatwierdzą to fajnie, będzie co z credits zrobić, jak nie to nic się nie dzieje Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - matig20 - 20-03-2013 14:05

ja myślę że za szybko nabijanie... najlepiej nabić 5$ poczekać aż sprawdzą ( u mnie max 48h ) i powtarzać co 5$
mi się wydaję że za szybko nabijacie kase... powinniście nabić 5$ poczekać aż sprawdzą i potem następne 5$ i tak dalej... u mnie sprawdzenie trwa do 48h a przeważnie na drugi dzien jest zaliczone ..


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - gelmen - 20-03-2013 15:55

Nie powinno być problemów czy szybko nabite, czy nie.
Bo co, wstawisz reklamę na fanpage z 1.000.000 osób, i niechby 20% zaczęło naraz klikać.
Nie był by to ruch napędzany, tylko normalny.
Więc raczej o to tomazzi nie powinien się martwić.
Co do jakiegokolwiek surfu, manualsurfu.
Mogą nie zaliczyć, bo mają dokładne statystki skąd nastąpiło przekierowanie, ale trzymam kciuki, żeby Ci zatwierdzili Wink


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 20-03-2013 16:12

(20-03-2013 15:55)gelmen napisał(a):  Nie powinno być problemów czy szybko nabite, czy nie.
Bo co, wstawisz reklamę na fanpage z 1.000.000 osób, i niechby 20% zaczęło naraz klikać.
Nie był by to ruch napędzany, tylko normalny.
Więc raczej o to tomazzi nie powinien się martwić.
Co do jakiegokolwiek surfu, manualsurfu.
Mogą nie zaliczyć, bo mają dokładne statystki skąd nastąpiło przekierowanie, ale trzymam kciuki, żeby Ci zatwierdzili Wink

też mi się wydaje, że nie ma znaczenia szybkość tylko skąd Smile
zobaczymy czy zaliczą Smile jak zaliczą to będzie dobre miejsce zarobku Smile
na razie cały czas nie zaliczone, nie odrzucone czekam Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - gelmen - 20-03-2013 16:40

W takim razie jak coś się ruszy, daj znać Wink
Bo mam niezły pomysł na " kilka " groszy.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 20-03-2013 16:43

(20-03-2013 16:40)gelmen napisał(a):  W takim razie jak coś się ruszy, daj znać Wink
Bo mam niezły pomysł na " kilka " groszy.

nie ma problemu na pewno dam znać Smile
sam w obu manual mam po parę mln credits więc też się z tego nazbiera jak będą zliczali Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - gelmen - 20-03-2013 17:34

A że tak pozwolę zapytać, ile zbierałeś te 1200$?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - matig20 - 20-03-2013 17:43

mi do uzuskania 5$ zeby sprawdziło potrzeba jeszcze 105 klików z samego tego forum.... :/ chyba nie w tym miesiącu Tongue jak by ktoś dał rade kliknąć to byłbym wdzięczny ... link w sygnaturze Tongue