Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - sahuga - 29-12-2013 15:25

Wiadomo jakie wejścia odrzucają? Bo nie wiem czy warto się zapisywać...


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mlekoju - 31-12-2013 11:10

Wreszcie mi zaakceptowali konto. Jerk2
Kasa również jest zaliczona, poprawnie zaliczonych jest 55% ruchu więc nie jest aż tak źle, zleciłem wypłatę i czekam na kasę.
Teraz wiem, że wszystko działa to mogę się zająć bardziej na poważnie ms'em Big Grin


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Xzibin - 03-01-2014 17:00

Też macie problem z oczekującą kasą? Pisze do 3 dni ja już 4 czekam i nic Sad


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mlekoju - 03-01-2014 17:04

Wyluzuj, moją zaakceptowali po 7 dniach, napisali przeprosiny, bo taki okres jest teraz świąteczno-noworoczny.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - lukasz1950 - 03-01-2014 20:26

Liczba zaakceptowanych wejść zależy tylko i wyłącznie od jakości ruchu, a mianowicie jeśli nawet jedna osoba zostawi powiedzmy 100$ w ich kasynie, na pewno zaakceptują ci bardzo dużą część twoich wejść, natomiast jeśli żadna osoba niczego nie zostawi to może cokolwiek ci zaakceptują, aczkolwiek nie wypłacą tego dopóki ktokolwiek z wchodzących nie wpłaci wystarczającej sumy do kasyna.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Lucas - 08-01-2014 15:37

(03-01-2014 17:00)Xzibin napisał(a):  Też macie problem z oczekującą kasą? Pisze do 3 dni ja już 4 czekam i nic Sad

Zleciłem wypłatę 22 grudnia. Status informacji o wypłacie wtedy wyglądał tak: "Prosimy poczekac od 5 do 15 dni do wypłaty!". Codziennie te wartości się zmieniały, np. 4 do 14 dni, 3 do 13 dni, itd.

Dziś już jest 8 stycznia (minęło 17 dni) i nadal nie ma wypłaty, a w dodatku mam status: "Prosimy poczekac od 2 do 12 dni do wypłaty!". Pisałem już wiadomość do Naurisa, ale żadnej odpowiedzi nie uzyskałem.

Czyżby zachciało się im oszukać ludzi w nowym roku? ;>


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - cykacz444 - 08-01-2014 18:31

By zlecić wypłate trzeba wysłać skan dowodu:

ktoś wie po co im nasz skan dowodu, oraz czy to jest na pewno bezpieczne?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mlekoju - 08-01-2014 21:10

(08-01-2014 15:37)Lucas napisał(a):  
(03-01-2014 17:00)Xzibin napisał(a):  Też macie problem z oczekującą kasą? Pisze do 3 dni ja już 4 czekam i nic Sad

Zleciłem wypłatę 22 grudnia. Status informacji o wypłacie wtedy wyglądał tak: "Prosimy poczekac od 5 do 15 dni do wypłaty!". Codziennie te wartości się zmieniały, np. 4 do 14 dni, 3 do 13 dni, itd.

Dziś już jest 8 stycznia (minęło 17 dni) i nadal nie ma wypłaty, a w dodatku mam status: "Prosimy poczekac od 2 do 12 dni do wypłaty!". Pisałem już wiadomość do Naurisa, ale żadnej odpowiedzi nie uzyskałem.

Czyżby zachciało się im oszukać ludzi w nowym roku? ;>

Na stronie głównej masz takie oto info od zawsze:
Cytat:All requested payments will be sent after the 10th in next month.
Co oznacza, że zlecasz do końca miesiąca stycznia a kasę wypłacają po 10 lutego dopiero. Jerk2


(08-01-2014 18:31)cykacz444 napisał(a):  By zlecić wypłate trzeba wysłać skan dowodu:

ktoś wie po co im nasz skan dowodu, oraz czy to jest na pewno bezpieczne?

Ja wysłałem skan pierwszej strony gdzie widoczne było tylko imię, nazwisko, data urodzenia. Zostało zaakceptowane Smile

PESEL, miejsce zamieszkania, datę ważności, podpis, wszystko zamaż normalnie w paint'cie i wysyłaj.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Lucas - 09-01-2014 13:23

Czyli jeśli wysłałem 22 grudnia to powinno przyjść 10 stycznia - zobaczymy. Wink
Co do dowodu to również wysłałem, wszystko zamazane prócz imienia, nazwiska i daty urodzenia; zostało zaakceptowane w ciągu 3 dni.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Corso - 09-01-2014 13:30

siema, jak reklamowanie tego wygląda na fanpage na fb? Czy grozi to banem albo czymś podobnym?
Z góry przepraszam, jeśli to było wcześniej omawiane.