Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - lejtokole - 06-10-2013 15:02

Nie wchodze w to.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - pawelos377 - 06-10-2013 21:31

Też chętnie zarejestruje się z refa w zamian za pomoc...


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Yogii - 15-10-2013 16:38

otrzymalem dzis wypłate za wrzesien jak i zaliczyli mi wejsciaSmile))


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - OtherName - 18-10-2013 20:56

Panowie (i Panie?) o jakim serwisie piszecie, bo na 1. stronie jest moneystrategy, a wydaje mi się, że cały czas wszyscy piszą o mspartners?

Znacie jakiś serwis który płaci za wejścia lub np wejście + kliknięcie w odnośnik na stronie? (jak coś macie to rzucajcie - zarejestruję się z refa)


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mmichal013 - 18-10-2013 22:01

mspartners dawniej nazywało się właśnie moneystrategy Big Grin

Wysłane z mojego Blade przy użyciu Tapatalk 4


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - AnnaKa - 19-10-2013 06:49

Nazwa jak mozna sie domyslac pochodzi od M-oney S-trategy a partners to Ci ktorzy promuja link do 'stratrgii pieniedzy' . Tak wlasnie powstalo mspartners. Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - OtherName - 20-10-2013 15:28

Dzięki za te info. Mam jeszcze pytanie odnośnie tego,czy wiecie w jaki sposób są te kliki zliczane?
Wystarczy jak ktoś kliknie w przycisk "zacznij zarabiać.."?
Czy lepiej aby ktoś również pobrał coś z linków z "krok 1"?
Podejrzewam, że dalsze etapy nie podlegają żadnej weryfikacji, ponieważ wątpię aby w plikach instalacyjnych było gdzieś wpisane z czyjego polecenia jest instalator.

Może ktoś mi rozjaśnić te kwestie?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - hertia - 20-10-2013 15:31

Wypłata doszła ;/ całe 200$ tylko ucięte na dwa przelewy także minus -16$ i jakieś tam opłaty ale jest dobrze ;]


Odp: RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mmichal013 - 20-10-2013 15:34

(20-10-2013 15:28)OtherName napisał(a):  Dzięki za te info. Mam jeszcze pytanie odnośnie tego,czy wiecie w jaki sposób są te kliki zliczane?
Wystarczy jak ktoś kliknie w przycisk "zacznij zarabiać.."?
Czy lepiej aby ktoś również pobrał coś z linków z "krok 1"?
Podejrzewam, że dalsze etapy nie podlegają żadnej weryfikacji, ponieważ wątpię aby w plikach instalacyjnych było gdzieś wpisane z czyjego polecenia jest instalator.

Może ktoś mi rozjaśnić te kwestie?

Więc tak zalicza każde wejście z unikalnego adresu IP po kliknięciu przycisku: "Zacznij zaeabiać..." jednak ze względu na to że strona dostaje kasę za to polecanie kasyna i zachętę do wpłacenia. Ruch który nie generuje im przychodu lub generuje bardzo słaby może być odrzucony w całości lub części.

Wysłane z mojego Blade przy użyciu Tapatalk


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Matii11 - 20-10-2013 18:46

Sam z tego wyplacilem 100 dolcow. Polecam Smile