Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Yogii - 02-10-2013 20:28

czekam na akceptacje 300 wejsc z dzis i wczoraj

zobaczymy...Wink


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - AnnaKa - 02-10-2013 22:05

Mi właśnie od napisania poprzedniego postu wpadło kolejne 112 wejść , cały czas oczekuje na sprawdzenie ... coś się obawiam że nic nie wpadnie ...


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - AnnaKa - 03-10-2013 09:58

Podbijam temat ze zdjęciem pokazującym ile wejść już od 00.00 w nocy mam ... a nic nadal nie potwierdzone (zaliczone)

[Obrazek: so8lzkutp84o_t.jpg]


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 03-10-2013 10:08

(03-10-2013 09:58)AnnaKa napisał(a):  Podbijam temat ze zdjęciem pokazującym ile wejść już od 00.00 w nocy mam ... a nic nadal nie potwierdzone (zaliczone)

[Obrazek: so8lzkutp84o_t.jpg]

jak nie masz do 3 dni zaliczenia to napisz wiadomość i czekaj
w serwisie jest kilkanaście tysięcy osób więc zaliczenie lub odrzut trwa chodź pracuje tam kilkanaście osób zajmujących się zaliczaniem wejść więc nie pozostaje nic innego jak czekać


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - AnnaKa - 03-10-2013 11:08

tomazzi , dziękuję za odpowiedź , zrobię jak mówisz może przed 10-tym się wyrobią Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - AnnaKa - 04-10-2013 11:02

Przepraszam za post pod postem .
Dziś ZWERYFIKOWANO mój ruch ...
[Obrazek: qof0w8.png]

Już się nigdy nie będę w to bawił, poświęciłem kupę kasy na promocję a oni z informacją że nie zarobili odpowiedniej sumy ba zaliczyć ruch... Dziękuję za (ZARABIANIE NA WEJŚCIACH) Ok... rozumiem chociaż 50% ale nie 11% ... z 65$ - 2$ ... To aż śmieszne... Co lepsza zaliczyli ruch z najniższą stawką .


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 04-10-2013 11:14

bo się reklamuje ze skierowaniem do osób 18+ i nie wydaje się pieniędzy na reklamę
jak reklamujesz małolatom to są efekty takie jakie są - większy odrzut jak zaliczenie a wydawanie na to jeszcze pieniędzy no to już utopia całkowita


ja nie promuję miejsca gdzie mam linki, a wejść od groma i dniówka na poziomie 20-30$ jest po odrzucie Smile poziom % mam na wysokości 84-91%


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - drynd3k - 04-10-2013 12:51

Wie ktoś może dlaczego wogóle mi wejścia nie wchodzą ? Promuje sporo już linki i praktycznie nic nie wpada, zrozumialbym jakby mi odrzucali ale nawet wejść nie pokazuje...


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - AnnaKa - 04-10-2013 13:24

Daj sobie spokój z tym serwisem , lepiej poszukaj sobie coś innego taka jest moja rada , poświęciłem kupę czasu na promowanie i nic nie zaliczyło praktycznie 11% ... co to jest. A nie wchodzi Ci pewnie bo nie klikają 'zacznij zarabiać pieniądze"


Odp: RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mmichal013 - 04-10-2013 14:17

(04-10-2013 13:24)AnnaKa napisał(a):  Daj sobie spokój z tym serwisem , lepiej poszukaj sobie coś innego taka jest moja rada , poświęciłem kupę czasu na promowanie i nic nie zaliczyło praktycznie 11% ... co to jest. A nie wchodzi Ci pewnie bo nie klikają 'zacznij zarabiać pieniądze"

To że ty nie umiesz promować to nie znaczy że wszyscy mają sobie dać spokój z tym serwisem. Serwis jest bardzo dobry, ma bardzo duże stawki za klik z tym że oni akceptują tylko wartościowy ruch Tongue

Wysłane z mojego Blade przy użyciu Tapatalk 4