Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Zły_Szeląg - 20-08-2013 22:54

Jeśli ktoś ma sporo wejść z ms.partners to powinien trochę pokombinować i może zarabiać kilka razy więcej.

Wystarczy zrobić własny landing page nawet korzystając z tych samych tekstów co na learnmoneystrategy. Na stronie wrzucacie swoje reflinki do pobrania aplikacji kasyna. Zarabiacie zależnie od kasyna. Np William Hill płaci 50 funtów od każdego użytkownika, który zarejestruje się z naszego refa i wpłaci kasę. Golden palace - zalecane na learnmoneystrategy płaci 20% depozytu poleconego, ale przez cały czas. Polecony wpłaca 100$ miesięcznie wtedy ty co miesiąc masz 20$. Wiadomo, że aby wypłacić trzeba obrócić tymi pieniędzmi, ale i tak dużo bardziej się to opłaca. Zwłaszcza jeśli oprócz kasyna jest np bukmacherka i możesz sobie zarobione pieniądze stawiać po niewielkich kursach - wtedy spokojnie wypłacisz 80%


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Rogeros - 21-08-2013 07:31

Mi odrzucili wypłate, i napisali, że traffic był oszukany :/ napisałem im co myśle i wale w **** ten system.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mireck - 21-08-2013 10:09

A reklamowales jak powinienes?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - redbull232 - 21-08-2013 10:42

no u mnie też sie zmieniło z dzisiaj na 20-30 dni troche lipton


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Rogeros - 21-08-2013 11:05

Był trochę naciągnięty ale w późniejszym czasie, bo kombinowałem. Ten co był uczciwie niestety też odrzucili.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - zabajka - 21-08-2013 15:35

mnie również anulowali wypłatę SadSad
wszystkie wejścia miałam z nk.pl zatwierdzone wcześniej a tu przy realizacji zlecenia suprise
moim zdaniem oszukują - kasa zostaje w ich kieszeni za naszą pracę i reklamę a my dostajemy figę z makiem, pasternakiem
szkoda, że nie ma innej tego typu strony płacącej uczciwie, zliczającej również uczciwie


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Aizen - 21-08-2013 20:07

A mi coś zaczęli nie liczyć wejść? Pytam się dokładnie ludzi którzy mi klikają czy tam weszli, mówią, że tak a wejścia nie dochodzą Smile Poczekam jeszcze trochę, moim zdaniem to SCAM.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - pawelos377 - 21-08-2013 20:19

Na na próbę sam wszedłem w swój link i nie zaliczyli .


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 21-08-2013 20:20

mnie tam zalicza bez żadnych problemów Smile
jak ktoś kombinuje to konto trafia na specjalne traktowanie więc może i nie naliczać kombinatorom


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mireck - 21-08-2013 20:48

Normalnie zalicza na uczciwych kontach, więc przestańcie kombinować Wink