Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 19-08-2013 11:16

(19-08-2013 11:14)draksone napisał(a):  tomazzi zdradź metodę,jak zarobie to ci coś odpalę Wink po co ma sie marnowac ? Big Grin Z bitly 8 wejsc,nic nie zaliczyło

odpalać to ja odpalam papierosa, twoje odpalenie czegokolwiek nie jest mi do niczego potrzebne
mam swoją unikalną niszę i dostępu do niej nikt nie otrzyma bo wtedy przestanie być unikalna, a ma potencjał bo nic nie robiąc swoje i tak zarabia Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 19-08-2013 12:29

Tomazzi mistrzuniu nasz normalnie niesamowity jesteś i padamy ci wszyscy do stóp.

@topic
Odnośnie socialmediabar to mam wszystkie wejścia z tejże strony i nie odrzucili mi ani jednego Smile

@off
Tylko spytam- serio są takie naiwniaki co kupują miejsce w twojej sygnaturze? haha


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 19-08-2013 14:38

Socialmediabar nie ma nic do niezaakceptowanych klików, jedyne tego powody to treść z której było przekierowanie, lub brak unikalnych wizyt.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 19-08-2013 14:42

(19-08-2013 14:38)badboyowski napisał(a):  Socialmediabar nie ma nic do niezaakceptowanych klików, jedyne tego powody to treść z której było przekierowanie, lub brak unikalnych wizyt.

I tu się mylisz czytałeś wiadomość którą dostałem od admina? Jest na poprzedniej stronie sam przyznał że konwersja na socialmediabar jest bardzo mała i przez to odrzucił większość kilków i mówił aby znaleźć alternatywę.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 19-08-2013 15:29

Co z tego że jest mała konwersja.. Ona nie ma nic wspolnego z zarabianiem na mspartners, bo tam płacą za wizyty a nie wzięcie udziału w ich programie.. Poza tym, po co niby zalecają tego skraczaca, skoro niby zalecają szukać alternatym, i co ma związek skraczac do konwersji..


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 19-08-2013 16:04

Nie wiem po co zalecaja, ale mi kazali alternatywy szukac wiec tylko informuje. Tez nie wiem jaki to ma zwiazek ale o 30$(łacznie 40) nie bede sie z nimi kłócił.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - blazej411 - 19-08-2013 17:09

Ja również dostałem tą samą wiadomość, co Br0nek1234

Cytat:Sorry for rejected so big amount, your traffic is very bad quality, I think it's because socialmediabar.com converting very bad, you can try to find some different ways to advertise in facebook without socialmediabar.com



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mmichal013 - 19-08-2013 18:31

(19-08-2013 15:29)badboyowski napisał(a):  Co z tego że jest mała konwersja.. Ona nie ma nic wspolnego z zarabianiem na mspartners, bo tam płacą za wizyty a nie wzięcie udziału w ich programie.. Poza tym, po co niby zalecają tego skraczaca, skoro niby zalecają szukać alternatym, i co ma związek skraczac do konwersji..

Tak mówiąc konwersja ma pewne znaczenie ponieważ w regulaminie mamy taki zapis Big Grin :
Cytat:Jeśli odwiedzający kierowani przez uczestnika nie przynoszą odpowiednich dochodów dla programu, program może całkowicie lub częściowo odrzucic takie wizyty



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 19-08-2013 18:32

nie dość że konwersja była 10% (Klik w link-Klik zacznij zarabiać) to jeszcze prawie całość odrzucili.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 19-08-2013 18:59

Dziwne, ja zdecydowaną większość wejść mam z socialmediabar i zaliczone co do jednego. Może problem zaczyna się przy dużej ilości wejść. U mnie to zaledwie kilka dolarów dziennie.