Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - zabajka - 16-08-2013 18:55

nie chce "kopać" całego tematu więc zapytam
czy wejście danej osoby w link zaliczy nam co 24 h ? np wejdzie dzisiaj o 20 to dopiero na następny dzień wejście tej samej osoby zaliczy nam po upływie 24 godzin ?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 16-08-2013 18:57

Dokładnie tak.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 16-08-2013 19:03

Jak 'dokładnie tak'. Jedna osoba może wejść jeszcze raz, inaczej po 24h jak wejdzie znowu ta sama osoba, bedzie w trafficu ale tego juz nie wyplacisz.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - draksone - 16-08-2013 19:04

Więc możliwe,że jeszcze mi zaliczą bo te posty robiłem jakieś 5 godzin temu Xpokerface Jerk2


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 16-08-2013 19:09

(16-08-2013 19:03)badboyowski napisał(a):  Jak 'dokładnie tak'. Jedna osoba może wejść jeszcze raz, inaczej po 24h jak wejdzie znowu ta sama osoba, bedzie w trafficu ale tego juz nie wyplacisz.

To ja chyba nie bardzo rozumiem o czym mowa. Zaliczają wejście z jednego ip co 24h. Jeśli z jednego ip będziesz miał wejście dzisiaj o 15 i jutro o 15 to zaliczą zarówno jedno jak i drugie. Jeśli pytał o coś innego to wybaczcie, źle zrozumiałem.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 16-08-2013 19:11

właście zliczą ci jedno i drugie, ale tylko za to pierwsze po weryfikacji dostaniesz pieniądze, a drugi zostanie odrzucony.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - zabajka - 16-08-2013 22:33

(16-08-2013 19:11)badboyowski napisał(a):  właście zliczą ci jedno i drugie, ale tylko za to pierwsze po weryfikacji dostaniesz pieniądze, a drugi zostanie odrzucony.

takie informacje miałam też od swojego polecającego ale i on i ty się mylicie
obserwowałam specjalnie ( wiem na 100% że co 24 h wchodzą mi te same osoby z tego samego ip ) i nalicza $ za ich wejścia pod warunkiem, że po wejściu w link klikną by przeniosło ich na następną stronę i naliczone $ z tych co 24 h wejść zostają zatwierdzone


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - damianus627 - 16-08-2013 22:40

Wiem że niektórzy podobno podrabiają skany dowodów dlatego informacja dla nich:
Cytat:Art. 270. Fałszerstwo dokumentu
§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto wypełnia blankiet, zaopatrzony cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo takiego dokumentu używa.
§ 2a. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 16-08-2013 22:40

omg.. do trafficu ci zaliczy, ale nie zatwierdzą ci tego, nie rozumiesz? 1 osoba - 1 wgląd w 'pracę'.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - zabajka - 16-08-2013 22:44

(16-08-2013 22:40)badboyowski napisał(a):  omg.. do trafficu ci zaliczy, ale nie zatwierdzą ci tego, nie rozumiesz? 1 osoba - 1 wgląd w 'pracę'.

to ty widzę nie rozumiesz
rozpiszę na aniony i aktiony, może wtedy pojmiesz :

05 sierpnia weszło mi w link 100 osób, przeszło na kolejną stronę z 7$ otrzymałam 3,70
07 sierpnia weszło mi w link ponownie 100 tych samych osób z tych samych ip, przeszło po wejściu na kolejną stronę i ponownie z 7$ otrzymałam zatwierdzonych 3,70

gdyby nie zaliczali to bym za 2 dni z wejść tych samych osób nie otrzymała ponownie zatwierdzenia $

teraz mądraliński zrozumiał ???