Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 16-08-2013 11:13

Chyba leci od najwyzszych wyplat. Ja dolaczylem na poczatku sierpnia i jak tylko udalo mi sie wklepac 10 dolcow to zlecilem 15 do wyplaty i wisi. Teraz nabilem duzo więcej i czekam na akceptacje. No i tak jak mówiłem, moja wisi już sporo dni bo zleciłem 3 sierpnia, a kumpel miał dużo większą wypłatę i zlecając 9 dostał już 11 czy 12.

A co do zescamienia to też powoli myślę, że jest to możliwe. I warto przyznać, że to zapewne wina tego, że program się zrobił tak popularny w Polsce. Smarkacze nie umiejąc znaleźć naiwniaków, którzy wejdą w link nabijają sobie nawzajem i później trzeba czekać tygodniami na zaakceptowanie wejść bo przez tych śmieci-oszustów administracja traci 3 razy więcej czasu na sprawdzenia rzetelności. U mnie zawsze byly uczciwe wejścia i jak się spóźniali ze sprawdzeniem to pisałem im ticketa i w ciągu paru godzin wszystkie były zatwierdzone z miejsca. Po prostu wiedzą, że mogą mi zaufać patrząc po mojej wcześniejszej pracy. Ale wygląda na to, że tracą zaufanie do Polaków przez nierobów, którzy myślą, że oszukując coś zarobią...


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 16-08-2013 11:14

bart0sz a kiedy zleciłeś wypłate przed 10.08?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 16-08-2013 11:20

3.08.2013- 15$. Wisi do tej pory, pewnie zapierdol maja z wyplatami bo na tickety nie odpisuja, a zawsze odpowiadali expresowo.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 16-08-2013 11:23

Ja zleciłem 7 i dostałem ale gorzej ze sprawdzeniem wejsc.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 16-08-2013 11:28

Może napisz ticketa. Ja cały czas czekam na odpowiedź od 2 dni. A ile wynosiła Twoja wypłata?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 16-08-2013 11:29

akurat mi sie nie spieszy bo do 10 na pewno sprawdzaSmile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 16-08-2013 12:18

pisalem do nich meila czy jest mozliwosc werfikacji konta poprzez zwrotny przelew. powinni wprowadzic takie cos, szybciej i wygodniej.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - poczmail - 16-08-2013 12:33

(16-08-2013 11:13)bart0sz napisał(a):  Chyba leci od najwyzszych wyplat. Ja dolaczylem na poczatku sierpnia i jak tylko udalo mi sie wklepac 10 dolcow to zlecilem 15 do wyplaty i wisi. Teraz nabilem duzo więcej i czekam na akceptacje. No i tak jak mówiłem, moja wisi już sporo dni bo zleciłem 3 sierpnia, a kumpel miał dużo większą wypłatę i zlecając 9 dostał już 11 czy 12.

A co do zescamienia to też powoli myślę, że jest to możliwe. I warto przyznać, że to zapewne wina tego, że program się zrobił tak popularny w Polsce. Smarkacze nie umiejąc znaleźć naiwniaków, którzy wejdą w link nabijają sobie nawzajem i później trzeba czekać tygodniami na zaakceptowanie wejść bo przez tych śmieci-oszustów administracja traci 3 razy więcej czasu na sprawdzenia rzetelności. U mnie zawsze byly uczciwe wejścia i jak się spóźniali ze sprawdzeniem to pisałem im ticketa i w ciągu paru godzin wszystkie były zatwierdzone z miejsca. Po prostu wiedzą, że mogą mi zaufać patrząc po mojej wcześniejszej pracy. Ale wygląda na to, że tracą zaufanie do Polaków przez nierobów, którzy myślą, że oszukując coś zarobią...

I z tego właśnie powodu wiele szanujących się serwisów czy sieci afiliacyjnych blokuje swoje usługi dla Polaków. Przykro to mówić, ale taka jest właśnie opinia o naszym narodzie za granicą - jako krętacze, oszuści i kombinatorzy szukający sposobu żeby zarobić, a się nie narobić i ani krzty pomyśleć. A co najgorsze - w wielu przypadkach to najszczersza prawda. Xpokerface


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 16-08-2013 12:49

Poczmail fajnie, ale spójrz na swoją sygnaturkę.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - poczmail - 16-08-2013 12:54

Wiem, zapomniałem tego zmienić facepalm - dzięki za przypomnienie.