Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 15-08-2013 22:17

Najbardziej dochodowy sposób to youtube + blog, tylko problem w tym, że z widzenia tableta chyba ciężko o filmik.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - UmCyK - 15-08-2013 22:22

(14-08-2013 22:06)poczmail napisał(a):  facepalm

Tyle razy było to przewijane w temacie, a jednak ludzie nadal nie rozumieją.

Reklamując link jako dodatek do gry czy coś innego wejścia nie zostaną zaakceptowane - MUSI BYĆ PODANA INFORMACJA, ŻE POD LINKIEM ZNAJDZIESZ SPOSÓB ZAROBKU. Sami postawcie się w sytuacji mspartners - czy zależy Wam na trafficu od ludzi zdolnych sprzedać rodzinę za jakiś nędzny przedmiot w grze? Czy raczej tych zainteresowanych dorobieniem do pensji? I to w tę grupę celujcie swoimi reklamami - zainteresowanie na pewno duże, wszak popyt na zarabianie przez internet w naszym kraju trzyma sie na wysokim poziomie.

jabolopivo reklamuje ta i jakos wyplacaja mu ;/


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 15-08-2013 22:43

skąd ta pewność?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - jabolopivolo - 16-08-2013 00:22

(15-08-2013 22:22)UmCyK napisał(a):  
(14-08-2013 22:06)poczmail napisał(a):  facepalm

Tyle razy było to przewijane w temacie, a jednak ludzie nadal nie rozumieją.

Reklamując link jako dodatek do gry czy coś innego wejścia nie zostaną zaakceptowane - MUSI BYĆ PODANA INFORMACJA, ŻE POD LINKIEM ZNAJDZIESZ SPOSÓB ZAROBKU. Sami postawcie się w sytuacji mspartners - czy zależy Wam na trafficu od ludzi zdolnych sprzedać rodzinę za jakiś nędzny przedmiot w grze? Czy raczej tych zainteresowanych dorobieniem do pensji? I to w tę grupę celujcie swoimi reklamami - zainteresowanie na pewno duże, wszak popyt na zarabianie przez internet w naszym kraju trzyma sie na wysokim poziomie.

jabolopivo reklamuje ta i jakos wyplacaja mu ;/

nie wiem o czym gadasz....???
od pierwszego dnia promowania linku od mspartners
ZAWSZE!!! promuje link jako super metodę na zarabianie.
raz zaliczają a raz nie.
W sumie na zarobionych 1640 dolarów USA odrzucili prawie 400Sad więc nie mało a promuje uczciwie.
weźcie się do roboty a nie kombinujcie bo przekombinujecie.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - DawidFB - 16-08-2013 00:48

Zostanę kogos refem jeżeli ktoś mi zdradzi sposób jak przejśc weryfikacje Sad


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 16-08-2013 01:20

to trzymaj reflink:
http://mspartners.co/ref/badboyowski

Aby zweryfikować swoje konto, upewnij się że poprawnie wypełnione są dane profilowe
Musisz wysłać kopię wydanego przez rząd, dokumentu tożsamości, np. paszport, dowód osobisty, prawo jazdy lub karta stałego pobytu na adres e-mail - [email protected]

tyle Wink


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Rogeros - 16-08-2013 09:23

Niektóre pytania są poniżej pasa. Wszystko jest napisane PO POLSKU, a to że ktoś jest niepełnoletni to już jego problem. Czytanie ze zrozumieniem to rzeczywiście trudna sztuka.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Rogeros - 16-08-2013 09:40

Debili nie brakuje to fakt.

Zostały 4 dni. Jeśli w tym czasie nie wypłacą, piszę maila, jestem ciekaw czy odpiszą i czym się wytłumaczą(wiadomo brak kasy). Jeśli będą tak przycinać to olać ten serwis bo i tak od dawna buja się na granicy scamu.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 16-08-2013 10:24

Podziękujcie innym za nabijanie trafficu i marnowanie czasu administracji. Zanim zrobiło się głośno o serwisie zaliczenia były na 2 dzień. Teraz tylko spam "kliknijcie plisss" zamiast uczciwie promować. Ja wypłate dostałem i już mam kolejne $ do sprawdzenia trochę się ich nazbierało bo miałem chwile czasu.
Rogeros dlaczego sadzisz ze bujają na granicy scamu?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Rogeros - 16-08-2013 10:41

To moje osobiste zdanie na temat tego serwisu w chwili obecnej, mała ilość dowodów wypłat. Może jestem niecierpliwy ale inni już dostali a mi wisi cały czas 20$. Zostały 4 dni, pożyjemy zobaczymy.