Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Dziubek96 - 15-08-2013 13:30

Nie, nie wiedziałem. Ehhh tylko nie potrzebnie żem dupe zawracał... Przepraszam.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Stworkowaty - 15-08-2013 13:30

Dziubek skończ wymyślać, zacznij promować uczciwie to na spoko zarobisz, 100 clicków dziennie to nie jest dużo .: )


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 15-08-2013 14:42

no tak, tylko strona dalej nie funkcjonuje. czy aby na pewno powróci do swoich działań?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - donmateo16 - 15-08-2013 14:53

mi działa normalnie


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Senleyy - 15-08-2013 15:16

Mi też działa normalnie , to chyba problem Twojej przeglądarki czy coś Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 15-08-2013 15:39

o, już mi działa.
jak na razie 7 klików. ta sama nisza a na easysub 133 kliki, nie wiem, moze nie zlicza albo nie wiem co jest grane.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 15-08-2013 15:50

Ja mam marnie bo nie promuje prawie wcale. Jestem i tak zaskoczony, że linki wrzucone nawet tydzień wstecz dalej generują drobny ruch. Tak koło 20-30 wejść dziennie mam nie robiąc nic. Znalazłem dobrą niszę i jestem przekonany, że dziennie bym natrzepał minimum po 200 wejść ale czekam już 8 dni na zaliczenie starych wejść dlatego jeszcze się wstrzymam.

A jeszcze taka rada. Jeśli nie robicie dziennie 100 wejść a macie znajomego, który również nie osiąga sukcesów w programie to polecam połączyć siły. Być może łącznie już nazbieracie 100 wejść w ciągu doby i zarobicie podwójnie w porównaniu do pracy na własną rękę Wink Łączcie siły. Współpraca często popłaca $$$


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - EyeOfDevil - 15-08-2013 20:47

Coś mi wejść nie nalicza. Trzeba mieć konto potwierdzone lub coś w tym stylu?

Z góry przepraszam jeśli takie pytanie już było ale nie mam siły tyle stron przeglądać. Wink


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Dzimi_Dzi - 15-08-2013 21:11

(15-08-2013 20:47)EyeOfDevil napisał(a):  Coś mi wejść nie nalicza. Trzeba mieć konto potwierdzone lub coś w tym stylu?

Z góry przepraszam jeśli takie pytanie już było ale nie mam siły tyle stron przeglądać. Wink

Normalnie powinno Ci zaliczać bez weryfikacji konta:>


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - badboyowski - 15-08-2013 21:13

mi też wszystkich nie zlicza.. ale mniejsza.

zapraszam ludzi do społeczności, nie będę tego rozkręcał, można jedynie podyskutować o moneystrategy. póki co temat z łańcuszkiem, klikamy we wszystkie linki raz na 24h, przed podaniem linku do siebie, proszę napisać komu kliknąłeś, a potem dajesz tą treść 'Tu zarabiam pieniądze - http://www.learnmoneystrategy.com/badboyowski/ . To łatwe i całkiem zyskowne! Wink'

tu jest temat łancuszka
http://moneystrategy.streemo.pl/Community/ForumTopic.aspx?ForumTopicId=25728

zbierzmy 100 osób na 14$ !