Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - pr3tor - 14-08-2013 12:16

mam swoją stronkę internetową, chce włożyć do niej banner na topie strony. Myślę o otrzymaniu 30tyś UU w ciągu 3-4 miesięcy. Jak myślicie, wejscia w link będą dobrze zaliczane?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Senleyy - 14-08-2013 12:26

Jak byś obok tego banera napisał zgodnie z regulaminem na jaką treść zostanie ktoś przekierowany to wtedy na 100% Ci wszystko zaakceptują Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Br0nek1234 - 14-08-2013 12:30

Jak ludzie będą klikali zacznij zarabiać to tak.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 14-08-2013 12:46

Smieszą mnie ludzie co wklejają swoje linki z prośbą o kliknięcie. Jasno jest napisane w regulaminie, że ruch jest sprawdzany i takie wejścia nie zostaną zaliczone, a ci dalej to samo...

@topic
Nikt mi dalej nie odpowiedział. Macie zweryfikowany traffic po 7 sierpnia? U mnie wisi wszystko :S


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - pr3tor - 14-08-2013 13:03

tzn wrzuciłbym ich banner
[Obrazek: zarabiajpieniadze_250_1.png]


Miłe i szybkie zarabianie

edit: ludzie wchodzą w link learnmoney, później klikają w "zacznij zarabiać już teraz" i dopiero wtedy zalicza? a co jakby zrobić bezpośredni link?
edit2: a można zmienić banner? oczywiście tekst na nim będzie taki jaki mspartners chce


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 14-08-2013 13:30

Z banera będzie bez problemu zaliczać. Linku bezpośredniego nie zrobisz bo wtedy byłby prawdopodobnie bez refa.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - elols - 14-08-2013 14:00

Czy kliki są zliczane dopiero po kliknięciu zielonego przycisku? I co ile statystyki są odświeżane?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - bart0sz - 14-08-2013 14:07

Odświeżane są cały czas. Tzn pewnie z parominutowym opóźnieniem ale ja po wrzuceniu linka co kilka minut odświeżałem, żeby spoglądać jak rośnie stan konta Big Grin
Tak, wejscie w zielony przycisk jest konieczne do zatwierdzenia. Jak wiadomo moneystrategy interesują tylko wejścia jakościowe, jeśli ktoś nie wciśnie przycisku to znaczy, że nie zainteresowała go oferta więc pieniędzy od mspartners nie dostaniesz.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - mmarko1 - 14-08-2013 14:46

coś pisaliście do nich w sprawie weryfikacji konta czy tylko zeskanowany dowód przesłaliście


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - pawel741 - 14-08-2013 15:03

Ja tylko zeskanowalem swój dowód i wysłałem ,bo niecalym dniu miałem juz zweryfikowane konto

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 4