Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pilnie potrzebuję pomocy z BOTEM do YT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pilnie potrzebuję pomocy z BOTEM do YT. (/Temat-Pilnie-potrzebuje-pomocy-z-BOTEM-do-YT-54341)



Pilnie potrzebuję pomocy z BOTEM do YT. - Wojtciuu - 05-06-2012 14:57

Witam Smile Mam takowy problem.. Od dwóch lat zarabiam na SC (dosyć ładne sumki) Używalem YouTolla, dzieki któremu rozkręcałem moje filmiki. Ostatnio zrobiłem sobie przerwę, lecz na dniach gdy postanowiłem wrócić i znów sie przysiąść do roboty okazalo się , że youtool mi nie działa. Wszystko niby okej idzie, tak jak powinno. lecz nie wbija mi lików, wyświetlen ani komentarzy nie dodaje. Gdy odświeża się filmik w programie w okienku gdzie jest pokazana stron a YT z filmikiem, program nie klika PLAY na filmik, przez co nie nabija mi wyświetlen chyba (wcześniej jednak tak robił) Dziś ściągnołem GOYT Promote Bota, lecz w nim jest ten sam problem, niby wszystko okej ale nie daje likow ani komentów ani wyświetleń. Mam windowsa 7 (a wiec mam net framework 3.5, instalowałęm nawe wersje 4.0 lecz też nic nie pomogło) Konta na yt, też sprawdziłem czy działają, porobiłem nowe, lecz nadal to samo. Interesuje mnie tylko (być może w tym twki problem) gdy BOT wykonuje sowja prace i w oknie bota widzę filmik u góry jest komunikat Że ,,używasz przeglądarki Microsoft Internet Explorer 7. Youtube w krótcę przestanie ją obsługiwać Zaktualizuj przeglądarke." Ściągnołem IE9 lecz nadal mam ten sam komunikat i ten sam problem. Już nie mam więcej pomysłów co mógłbym zrobić i dlatego PROSZĘ O POMOC !

I PRZEPRASZAM JEŻELI UMIEŚCIŁEM SWÓJ TEMAT W ZŁYM MIEJSCU NA FORUM.


RE: Pilnie potrzebuję pomocy z BOTEM do YT. - Wojtciuu - 26-06-2012 00:00

Może mi ktoś pomóc lub podać link z jakimś działającym (nawet płatnym botem) ?


RE: Pilnie potrzebuję pomocy z BOTEM do YT. - Coristo - 26-06-2012 05:55

(26-06-2012 00:00)Wojtciuu napisał(a):  Może mi ktoś pomóc lub podać link z jakimś działającym (nawet płatnym botem) ?
Zgłoś się do m4rcin93 on chyba miał jakiś lepszy program do promowania Wink


RE: Pilnie potrzebuję pomocy z BOTEM do YT. - smup33 - 01-07-2012 09:01

jak ma ktos takiego bota to posze o kontakt na pw


RE: Pilnie potrzebuję pomocy z BOTEM do YT. - n1000 - 06-07-2012 15:00

Kiedyś znalazłem w internecie parę płatnych do ściągnięcia, ale nie wiem, czy jeszcze są...