Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wypłaty (/Temat-Wyplaty-54310)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wypłaty - Kabajana - 17-07-2012 09:03

Hmm zleciłem wypłatę http://scr.hu/5lq/rhc3a jak na screenach wyżej.
Jest to wypłata ekspresowa, która powinna być zrealizowana w 48godzin, zaś czekam już 4 dzień Smile
Potrzebuję kaski na internet, ale nie mogę go zakupić, bo zwlekacie z wypłatką Smile


RE: Wypłaty - McRace91 - 09-08-2012 16:01

Chciałem się dowiedzieć dlaczego wchodząc w zakładkę "Wypłaty" nie mogę wybrać metody wypłaty. Rozwija się tylko lista "wybierz"
proszę o pomoc


RE: Wypłaty - bytomiok - 09-08-2012 16:51

W ustawianiach musisz podać dane do wypłaty.


RE: Wypłaty - McRace91 - 09-08-2012 17:33

(09-08-2012 16:51)bytomiok napisał(a):  W ustawianiach musisz podać dane do wypłaty.

Mam zapisany adres PayPal


RE: Wypłaty - laterpl - 09-08-2012 17:35

Chyba musisz mieć konto bankowe bo ja tego też nie miałem odblokowanego dopóki nie wpisałem danych do konta bankowego.


RE: Wypłaty - Diqtion - 09-08-2012 20:24

Nie wypłacamy na PayPal. Tylko Payza i Konto Bankowe. Dane muszą być uzupełnione w Konto > Płatności.


RE: Wypłaty - Dennisek78 - 09-08-2012 20:28

(17-07-2012 09:03)Kabajana napisał(a):  Hmm zleciłem wypłatę http://scr.hu/5lq/rhc3a jak na screenach wyżej.
Jest to wypłata ekspresowa, która powinna być zrealizowana w 48godzin, zaś czekam już 4 dzień Smile
Potrzebuję kaski na internet, ale nie mogę go zakupić, bo zwlekacie z wypłatką Smile


Diqiton odpowiedz na to pytanie Smile

Niektórzy po zlecali ekspresowe wypłaty a ciągną się w nieskończoność ... a po drugie czemu tylko platinum ma rekompensatę w przypadku opóznienia z wypłatą ? ekspresowe wypłaty trwają DO 48h więc powinny zostać wypłacone pieniądze natychmiast i oddana rekompensata temu użytkownikowi.

Macie argument jeśli by to były pobrania z ppadownload ale to są normalne pobierania więc czemu tak zwlekacie ?


RE: Wypłaty - Diqtion - 10-08-2012 00:23

Och, czyli twierdzisz, że Ty lepiej wiesz kiedy my mamy argument? Wcale nie tylko PPADownload, bo mamy pełno fraud-leadów nie tylko tych, którzy na PPAD zarabiali i czekamy na raport. Poza tym, ja nie zajmuje się wypłatami.

[email protected] - tutaj jest dział wypłat.


RE: Wypłaty - Dennisek78 - 10-08-2012 01:24

Jeśli ktoś zarabiał na sprawdzianach/uzupełnionych ćwiczeniach i jakiś Polak pobrał to z darmowego startera to chyba nie ich wina ... Jeszcze napisz że teraz mamy ostrzegać Polaków tekstem "Miejcie 8zł na koncie w komórce, bo nie włączy się pobieranie" ?

PPadownload miało wypłaty w systemie NET30

Cytat:Serwis ma prawo wstrzymać wypłatę w przypadku, gdy po wstępnej weryfikacji pobrań zajdzie prawdopodobieństwo wystąpienia Fraud Leadów. W takim przypadku pieniądze zostaną zwrócone na konto użytkownika. Earner będzie miał możliwość zlecenia kolejnej wypłaty po dokładnym sprawdzeniu pobrań przez reklamodawców.

Wstępna weryfikacja w przypadku ekspresowej wypłaty powinna zostać zrobiona przed upływem 48h przed/po (kilka godzin) upływem tego czasu należy zwrócić pieniądze na konto i oczekiwać dokładnego sprawdzenia pobrań przez reklamodawców. W przypadku innych użytkowników czekamy ponad 3-5 dni na Waszą "wstępną" weryfikację ... jeśli macie jakiekolwiek podejrzenia powinniście zwrócić pieniądze na konto i powiadomić owego użytkownika że musi czekać aż reklamodawca dokładnie sprawdzi pobrania.


RE: Wypłaty - Diqtion - 10-08-2012 08:29

Nie będziemy pisać do każdego, wypłaty są wstrzymany póki nie dostaniemy konkretnego raportu i będziemy w stanie odjąć z Waszych kont fraud-leady, proste. Poza tym już pisałem, gdzie Ty masz napisać, jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o swojej wypłacie, a i bym zapomniał, chwal się dalej na czym zarabiasz, kilku już za to poleciało, jeżeli wiesz o czym mówię Wink