Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie działająca stacja dysków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Nie działająca stacja dysków (/Temat-Nie-dzialajaca-stacja-dyskow-54297)



Nie działająca stacja dysków - Boonys - 04-06-2012 15:29

Mam problem ze stacją dysków, mianowicie nie czyta żadnej płyty, ani nie chce nic nagrać, da się coś z tym zrobić? Próbowałem zainstalować nowe sterowniki, pokazywało się coś że stacji dysków w ogóle nie ma. Można coś poradzić oprócz kupowania nowej?
Z góry dzięki.


RE: Nie działająca stacja dysków - sagemx-2 - 04-06-2012 17:51

Jeśli masz taką możliwość to otwórz komputer i zobacz czy stacja nie jest fizycznie uszkodzona, czy wszystko podłączone.


RE: Nie działająca stacja dysków - Boonys - 04-06-2012 18:53

Wszystko jest podłączone, ostatnio z bratem czyściliśmy komputer i wszystko sprawdzaliśmy. Chodzi o to, że komputer wykrywa stację, wszystko jest niby okej, ale nie czyta żadnych płyt.


RE: Nie działająca stacja dysków - Fractal - 04-06-2012 19:04

Sprawdź na innym komputerze jeśli masz taką możliwość. To już wiele pomoże w identyfikacji źródła problemu. Smile


RE: Nie działająca stacja dysków - Boonys - 04-06-2012 19:55

Myślę, że to problem z komputerem, podpinaliśmy z bratem stację dysków z innego komputera (który wtedy mieliśmy w domu) i nadal nic nie działało. Jeśli chodzi o tą stacje, spróbowałem zainstalować nowe sterowniki, nawet nie wykrywało stacji.
[Obrazek: beztytuujzy.png]
Profesjonalna obróbka zdjęć. Lol


RE: Nie działająca stacja dysków - sagemx-2 - 05-06-2012 22:04

http://www.hotfix.pl/znikniecie-napedu-problemy-z-nagrywaniem-itp-a14.htm