Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback za klikanie w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Refback za klikanie w buxach (/Temat-Refback-za-klikanie-w-buxach-54292)

Strony: 1 2


RE: Refback za klikanie w buxach - thomasward - 09-06-2012 19:15

PhD-bux raczej się długo nie utrzyma, a może dodasz jakiś inny jak któryś z nich padnie?


RE: Refback za klikanie w buxach - Fractal - 17-06-2012 10:16

Na razie pozostaniemy przy tych dwóch buxach.

Niektórzy przestali klikać - może jako zachętę do dalszej współpracy dam 100% tego co dla mnie zarobicie przy pierwszej wypłacie, która już za 6 dni. :>


RE: Refback za klikanie w buxach - Fractal - 23-06-2012 09:19

OK, zrealizowałem pierwsze wypłaty refbacku. Zgodnie z obietnicą 100% tego, co dla mnie zarobiliście (czyli ja sam nic z tego nie miałem - tak na zachętę Wink ). Póki co otrzymali ją tylko aktywni użytkownicy. Jeśli ktoś z tych nieaktywnych chciałby otrzymać wypłatę i wrócić do klikania - zapraszam na PW! Jest problem z wypłatą dla weronid11 (Odbiorca nie może w tej chwili odebrać pieniędzy.), ale to już postaramy się wyjaśnić na PW.

Przy okazji planuję dodanie dwóch nowych buxów do refbacku, jednak na ten moment muszę mieć pewność, że są wypłacalne.

Zapraszam kolejnych chętnych, są jeszcze miejsca!


RE: Refback za klikanie w buxach - miniek9090 - 31-07-2012 23:20

chętny Smile


RE: Refback za klikanie w buxach - Fractal - 01-08-2012 10:35

Już się nie bawię w buxy, tak więc refback zakończony - i tak była zbyt mała ilość chętnych klikających.


Refback za klikanie w buxach - surfer0700 - 11-11-2013 01:22

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.