Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: oszust (/Temat-oszust-54291)

Strony: 1 2


RE: oszust - adrick1197 - 08-06-2012 09:00

do mnie rowniez pisal wczoraj i dzis
czy wymieniam kase na ap


RE: oszust - ComboThe - 08-06-2012 12:50

Jak napisałem do niego żeby spodziewał się policji na chacie to dał bloka Big Grin


RE: oszust - barteek_93 - 08-06-2012 12:58

przed chwilą do mnie napisał Big Grin
nie spodobało mi się że za wszelką cenę chciał namówić mnie do "korzystnej" dla mnie wymiany pieniędzy z PayZa na konto bankowe


RE: oszust - firebird75 - 09-06-2012 16:55

Czy ktoś zna IP tego oszusta tej Grety?


RE: oszust - bossos - 10-06-2012 20:30

Przed momentem do mnie napisal.Wyslalem mu link zwieszające kompa i sie wkurzyl ;D


RE: oszust - rozekrr - 12-06-2012 14:26

Przed chwilą dzieciak do mnie pisał, stało to się jak ogłosiłem na forum że chcę zakupić $ na Payza. Masakra, oczerniał w dodatku użytkownika nofuture z tego forum że jest oszustem. I weź tu normalnie coś z kimś zleć...


RE: oszust - UniverMan - 13-06-2012 13:48

Do mnie tez napisal niejaki Zmijewski.Szkoda ze tutaj wczesniej nie zajrzalem,aczkolwiek nic mu nie wyslalem,bo tez skumalem ,ze cos nie tak jest.Wyslal mi wlasnie to co na zdjeciu kolega tu pokazal w poscie,request moeny,kliknalem confirm,potem jeszcze jakis pin musialem wpisac i metody wybrac,ale nic nie wybralem.Teraz obecnie jest status transakcji cancelled.Czyli o nic sie nie musze martwic?Nic mi nie zje pieniedzy,jak teraz cos wplace na payza?Nie grozi mi zablokowanie konta czy cos?Od wczoraj narazie u mnie na koncie wszystko jest ok,koles mi grozil jakims dispute ,ze wyslal wczoraj i potem transakcja wlasnie miala po 2 h status cancelled.Z gory dzieki za jakies pomocne informacje.Chodzi oczywiscie o konto Payza.


RE: oszust - x57vn - 14-06-2012 19:55

nofortune to moze i mi oddasz moje 120,5 na ktore mnie naciagnłeś ( wyłudziłeś) za konto super uploader na ezsite.pl i ani pieniedzy ani konta nie widze. Od czasu przelania pieniedzy na wskkazane przez Ciebie konto zero kontaktu nic. Nie wiem czemu administracja toleruje takich uzytkowników na tym portalu. Przestrzegam użytkowników przed robieniem interesów z tym użytkownikiem mogę smiało powiedzieć że jest to OSZUST!!!


RE: oszust - piotro - 29-06-2012 13:19

UWAGA!!! OSZUST!!!
Adam Mysz([email protected])
nr gg: 43697372
Chciał kupić doładowanie do telefonu i w podobny sposób (żądanie płatności) chciał wymusić ode mnie ponad 250zł, kiedy napisałem do niego na gg, że wysłał mi żądanie zapłaty stwierdził że wysłał w formie prezentu.
Radzę na niego uważać!!!