Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20$2surfbar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20$2surfbar (/Temat-20-2surfbar-54273)



20$2surfbar - adamik47 - 03-06-2012 19:31

Witaj!!!!



Masz już dosć klikania i chcesz zarabiać nawet 25 $ miesięcznie za prawie nic nie robienie?
Ja już znalazłem sposób!
Poprowadzeń Cię przez rejestracje małego programiku który będzie u Ciebie widoczny w formie małego okienka
na dole strony.
Zarabianie polega na tym że za każdym razem gdy masz włączony komputer i program zarabiasz punkty które na początek każdego miesiąca są przeliczane
na pieniądze. A dokładniej to u dołu ekranu widnieje niewielki baner w którym wyświetlane są reklamy za oglądanie ich ( w praktyce robienie czegokolwiek na komputerze ) naliczane są punkty ,pod koniec każdego miesiąca są one przeliczane na pieniądze. Baner Wogule nie spowalnia komputera ani nie przeszkadza w zwykłym użytkowaniu komputera. Za samo ogladanie reklam możemy miesięcznie otrzymać 20 $. Ale tu zaczyna się najlepsze bo od każdego komu polecimy nasz progamik i będzie on na nim zarabiał otrzymujemy 10 % jego zarobków czyli ok. 2 dolary. Mając 10 poleconych łatwo przeliczyć że nasze konto powieksza się o 20 $. Poleconych można mieć nieskończenie wielu aż do 10 lvl’u. Dla tych co nie wiedzą o co chodzi z tym 10lvl'em to już tłumaczę. Chodzi o to że jak my polecimy komuś tą stronke to mamy od niego 10% pkt, gdy on poleci komuś to mamy od kolejnej osoby 10% i tak aż to 10 stopnia poleconego. Choć nic już nie robimy poleconych nam przybywa. A co za tym idzie, większe zarobki. Smile Chyba każdy z nas ma kolege lub koleżanke którego namówi do zarabiania przy okazji korzystania z komputera.. ja tak wyciągam około 35 $ miesięcznie ale to dopiero poczatek.. Firma wiarygodna Smile

Krok 1
skopiuj poniższy link i wklej w drugą kartę tak żeby niezamknąć tej wiadomosci zebym mogł Ci dalej pomagać
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=585352
Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem EMAIL
W puste miejsce wpisujemy swój email i wciskamy przycisk Join us

Krok 3
Program automatycznie przeniesie nas na strone Tam ściągamy programik
To proste wciskamy napis ----- Install 20Dollars2Surf
i programik się ściąga

Krok 4
Gdy juz mamy ściągniety program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy Dalej
Pojawi się nam formularz który musimy uzupełnić Nick, narodowość itp.
Jak już to zrobimy klikamy Dalej
Krok 5
Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (moze być potrzebne do kolejnych logowań)

Krok 6
Na dole strony powinien być już włączony programik któy za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie napewno masz do niego skrót Poprostu na niego najedz i włącz

KROK 7
Teraz już zarabiasz miej właczony komputer i patrz jak co 30 sek- dostajesz 1pkt

Pamietaj punkty są przeliczane na pieniadze na początku każdego miesiąca

Jeszcze mała pomoc w poruszaniu się po stronie głównej
najważniejsze słowa to
points- punkty
clicks- dodatkowo płatne kliki
Payment- wypłata
refferals- poleceni (pamiętaj że też dalej mozesz zdobywać poleconych masz 10% punktów od każdego poleconego)

Pozdrawiam W razie jakiś pytań po zalogowaniu się do programy znajdziesz mnie w refferals pisz…


RE: 20$2surfbar - Max998 - 03-06-2012 19:46

No, no, no $25 miesięcznie, nieźle. Big Grin
Ja za 200,000,00 pkt. dostałem $15, i straciłem koło 80-90 zł. na kupowanie kodów 20pass.
A z poleconymi też nie jest łatwo.
Owszem jest to łatwe zbieranie ale max. da się swoimi siłami uzbierać 50,000 pkt. czyli koło $5.
Po 2 takich tematów bylo już tutaj baaardzo dużo więc nie wiem czy zgarniesz poleconych stąd. Tongue


RE: 20$2surfbar - adamik47 - 03-06-2012 19:54

może za dużo poleconych nie zdobędę Big Grin
ale może zawsze się jakiś znajdzie Smile
a przy 200k pkt powinieneś dostać około 21$ a nie 15 Smile
20pass nie opłaca się kupować lepiej zbierać kredyty dostawać je za darmo a na koniec sprzedawać je po 10zl na allegro


RE: 20$2surfbar - Max998 - 03-06-2012 19:58

Robiłem coś tam z tymi kredytami, doszedłem do 14% na 100% i nic więcej nie wchodziło.
Wiadomo, że nie będziemy dostawać za pkt. cały czas tej samej kwoty bo przelicznik się zmienia.
A za 200k pkt. dostałem dokładnie $15,47 bo miałem wcześniej $4,12 a teraz jest 19,59. Smile


RE: 20$2surfbar - adamik47 - 03-06-2012 20:03

ja dzięki kredytom dostałem już 7 20paass i wszystkie poszły na allegro Big Grin
jeszcze pare centów i będzie można już wypłacać Smile


RE: 20$2surfbar - Max998 - 03-06-2012 20:05

Cholerka muszę do tego wrócić. Big Grin


RE: 20$2surfbar - Filipus - 03-06-2012 20:05

Adamik, przyszedłeś na forum Tylko po to żeby po spamować i zdobyć poleconych? Przepraszam w imieniu wszystkich użytkowników ZC... ale przeczytaj Regulamin a jeżeli szukasz jakiś naiwniaków to po prostu Wypier...


RE: 20$2surfbar - adamik47 - 03-06-2012 20:10

owszem zrobiłem lekki spam ale nie po to się tu zarejestrowałem
a nie szukam naiwniaków tylko ludzi którzy się choć troche angażują w to co robią


20$2surfbar - Admin - 03-06-2012 20:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.