Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fx7pro.com problem z wplata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: fx7pro.com problem z wplata (/Temat-fx7pro-com-problem-z-wplata-54267)



fx7pro.com problem z wplata - Dawid9618 - 03-06-2012 18:22

Witam wplacilem przed chwila do depozytu 11$ i zawsze jak wplacalem od razu pojawialy sie pieniadze w depozycie. teraz nigdzie nie widac moich pieniedzy. Czyzby wprowadzili nieautomatyczne wplaty? moze ktos sie wypowie.


RE: fx7pro.com problem z wplata - nowakos91 - 03-06-2012 18:32

Z Payza i Lr też nie wchodzą automatycznie wpłaty. Ogólnie dzisiaj troche stronka miała problemy(nie wczytywała się) ale kumpel napisał do supportu to może coś mu odpiszą.


RE: fx7pro.com problem z wplata - Dawid9618 - 03-06-2012 18:39

Ja tez przed chwila wlasnie napisalem. zobaczymy . Mysle ze wplyna te pieniadze na konto ; ) i ze sie nie zescami.


RE: fx7pro.com problem z wplata - nowakos91 - 03-06-2012 18:42

Ja też chciałem wrzucić jeszcze siano ale wydaje mi się że w ciągu tyg zawiną manele.


RE: fx7pro.com problem z wplata - Dawid9618 - 03-06-2012 19:13

Mi sie wydaje , jesli zrobili zmiany i pozamieniali nazwy alertpay na payza i wgl szybko wysylaja wyplaty. mysle ze jeszcze miesiac pociagna Wink Miejmy dobra mysl Wink
Edit ; pieniadze zostaly dodane do depozytu ; )


RE: fx7pro.com problem z wplata - TwojaMama - 03-06-2012 20:28

podobno dodali zaległe depozyty