Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie są poprawne pobrania ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Jakie są poprawne pobrania ? (/Temat-Jakie-sa-poprawne-pobrania-54245)

Strony: 1 2 3


Jakie są poprawne pobrania ? - Skipi - 03-06-2012 10:06

Jakie są zasady aby pobranie było dobre i, żeby dostać wypłatę z FC ?
Słyszałem, że jak ktoś kto zrobił ankietę i cofnie subsrybcję sms, to wtedy można bana dostać, a jaki ja mam na to wpływ czy ktoś cofnie, czy nie ?


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - FireMedia - 03-06-2012 14:44

Cofnięcie subskrypcji nie oznacza, że lead był fraud, jednak jeśli oferta wypełniona zostanie na pustym koncie(starter pusty i do wyrzucenia) wtedy lead może zostać uznany za fraud ze strony reklamodawcy.


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Skipi - 03-06-2012 14:48

A jeżeli jest subsrybcja odebrania smsa za 6zł i ktoś ma np 4 albo 5 zł.
Chodzi mi o kartę prywatną, z której normalnie ktoś korzysta i potem cofnie subsrybcję a mu nic kasy z konta nie zabierze i pobierze plik.
Wtedy fraud czy normalny lead ?


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - pulpet112 - 03-06-2012 15:06

(03-06-2012 14:44)FireCash.org napisał(a):  Cofnięcie subskrypcji nie oznacza, że lead był fraud, jednak jeśli oferta wypełniona zostanie na pustym koncie(starter pusty i do wyrzucenia) wtedy lead może zostać uznany za fraud ze strony reklamodawcy.

czyli ze jezeli ktos z Polski pobiera moj plik ofertą z PINem i anuluje za kazdym razem subskrypcje to nie dajecie banów ani nie odejmujecie z salda konta???


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Damkofr - 03-06-2012 15:31

zgodziliscie sie na ppadownload.net będą pobierali mi pliki a ja mam za to dostać bana? Ja robie wszystko zgodnie z poradnikiem na stronie ppad.net a więc skoro pasuje wam ta strona to chyba nie powinno byc problemu?


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Skipi - 03-06-2012 15:40

I jeszcze jakbyście podali przybliżoną datę wypłaty bo cały czas widzę, że jako ostatni wypłatę dostał Dermen $111.97 i tak już kilka dni jest.


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Michał Bereszyński - 03-06-2012 15:41

(03-06-2012 14:44)FireCash.org napisał(a):  Cofnięcie subskrypcji nie oznacza, że lead był fraud, jednak jeśli oferta wypełniona zostanie na pustym koncie(starter pusty i do wyrzucenia) wtedy lead może zostać uznany za fraud ze strony reklamodawcy.

I tu się mylicie
Anulowana subskrypcja = fraud
Subskrypcja zrobiona na pustym starterze może ale nie musi być uznana za fraud


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - pulpet112 - 03-06-2012 15:46

(03-06-2012 15:41)Michał Bereszyński napisał(a):  
(03-06-2012 14:44)FireCash.org napisał(a):  Cofnięcie subskrypcji nie oznacza, że lead był fraud, jednak jeśli oferta wypełniona zostanie na pustym koncie(starter pusty i do wyrzucenia) wtedy lead może zostać uznany za fraud ze strony reklamodawcy.

I tu się mylicie
Anulowana subskrypcja = fraud
Subskrypcja zrobiona na pustym starterze może ale nie musi być uznana za fraud

Wiesz, tak mi się wydaję ze wazne na ten temat jest zdanie admina FC bo to on wyplaca pieniądze. A o co tutaj wszystkim chodzi jak nie o pieniadze?
A jak na razie admin wypowiedzial sie dokladnie odwrotnie niz ty.

Dlatego czekam na jednoznaczna odpowiedz admina...


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Michał Bereszyński - 03-06-2012 15:58

Admin nie ma tu nic do gadania tylko sieć reklamowa więc jak już tak potrzebujesz jednoznacznej opinii to proszę napisz do działy bezpieczeństwa w CPALead i się spytaj czy można anulować subskrypcje sms Smile

[email protected]


RE: Jakie są poprawne pobrania ? - Skipi - 03-06-2012 16:07

No dobra ale ja mam na to wpływ, że ktoś cofnie suba i przez to będzie fraud, a ja nie dostane wypłaty ?