Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Takeagift Odpowiedzi (/Forum-Takeagift-Odpowiedzi-73)
+----- Wątek: INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie (/Temat-INFO-Jak-odpowiadac-poprawnie-na-kazde-zadanie-5424)



INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - Gumowy - 18-04-2010 13:21

Poniżej przedstawiam sposób jak odpowiadać na pytania TAG ze 100% poprawnością Tongue


Sposób nr. 1


1. Otwieramy TAG na dwóch kartach przeglądarki.
2. Na obydwóch klikamy "Zdobywaj" i przechodzimy do zadania.
3. Na jednej karcie zostawiamy tekst a na drugiej zaczynamy test.
4. Na jednej karcie mamy pytania, na drugiej odpowiedzi. Zaznaczamy poprawne i gotowe! Big Grin


Sposób nr. 2

1. Wchodzimy w "Zdobywaj" i przechodzimy do zadania.
2. Zaznaczamy tekst i wklejamy do notatnika.
3. Przechodzimy do odpowiadania, a odpowiedzi sprawdzamy w tekście który wkleiliśmy do notatnika.


RE: INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - RaZoR_xD - 18-04-2010 13:25

Spoko ale prościej będzie zajzeć na stronę która prowadzi "Odpowiedzi"

http://www.tagsite.eu
http://www.odpowiedzi.cba.pl

i jeszcze wiele innych są o takiej tematyce Tongue


RE: INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - szulakaluble - 18-04-2010 13:36

Co ty piszesz:> ludzie są zbyt leniwi żeby przeczytać ten tekst a ty im każesz otwierać 2 kartę bądź notatnik;P najlepiej dostać gotowe odp....
Ja mam jeszcze jeden sposób najlepszy: czytamy tekst ze zrozumieniem (ktoś nie potrafi raz to i x10) i odpowiadamy:>


RE: INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - Elhi4rd - 18-04-2010 13:57

Czytać ze zrozumieniem jest trudniej Wink.Ja korzystam z odpowiedzi...Czytać umiem, bo niedawno nie wiedziałem że podają tutaj odpowiedzi ;D.


RE: INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - aqua-chan - 18-04-2010 14:05

Gumowy sposób 1 jest mojego pomysłu [gdzieś o nim pisałam] no ale spoko Tongue

Ja zamiast korzystać z gotowców to używam głowy bo najbardziej to ufam sobie :]


RE: INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - Daminn - 18-04-2010 16:35

To nie jest 100% pewności.
Temat zbędny chyba każdy wpadł na pomysł tego typu. Jeszcze można Print Screen i do painta, ale komu się chce jak tu są odpowiedzi?


RE: INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - Obama - 18-04-2010 19:04

Albo:
1. Czytasz pytania
2. Szukasz informacji o tym co jest tematem pytań
3. Szukasz odpowiedzi na pytania

Najczęściej tekst jest z Wikipedii Dodgy


RE: INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - cinexik - 18-04-2010 19:51

lool.
poco czytac?
to wszystko jest z wikipedii.
jest pytanie o rok?
wchodzisz w wikipedie, naciskasz ctrl + g - wpisujesz potrzebny tekst, wyskakuje ci i maszTongue
Pomogłem? daj +


RE: INFO: Jak odpowiadać poprawnie na każde zadanie - Piter56 - 19-04-2010 17:52

ja z tego sposobu korzystam od 1 zadania z 1 kwietnia ;p
wklejam do word pada i wciskam ctrl+f wpisuje kawalek pytanie i wszystko jest ;p

w notatniku to niedzial ;p