Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! (/Temat-Czekasz-na-GRUDNIOWY-RESOCK-Sprawdz-542)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - banan100 - 31-12-2009 16:04

zapewne oni wyślą Ci maila z potwierdzeniem
powinno być na forum


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - jakubixioraczek - 31-12-2009 16:06

godz 16 i jeszcze nie ma restocku


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - Mrowa91 - 31-12-2009 16:07

moze tez byc o 24 ; p na zakonczenie roku


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - jakubixioraczek - 31-12-2009 16:08

najgorsze jest to ze jestem u kolegi na sylwestra i nie bede wiedzial kiedy bedzie restock


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - Aja - 31-12-2009 16:12

U nich jest dopiero 10...


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - mikobro - 31-12-2009 16:19

Z tego co pisze w wiadomości od Lockerz to Restock bedzie dzisiaj i mamy być wciąż i wciąż gotowi Smile

Redemption is coming!

The site's been down because we've been busy building a better way for all our members to redeem. And we've got some good news. We've set up a new place for redeeming PTZ PLACE items in order to handle the crazy, high traffic. The place to redeem is ptzplace.lockerz.com. Since we won't announce when we are restocking, keep checking so you'll know when the action happens.

And while the address is new, keep in mind that the existing Terms and Rules remain. Members who successfully redeem will only receive ONE prize per redemption in order for more members to have a chance to redeem.

Pitch your Internet tent, get your Lockerz mug filled with coffee, say hi to Odyss, and head over to ptzplace.lockerz.com. You earned it. Go get it.


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - Adusiax - 31-12-2009 17:15

Ja jestem gotowa od 4 dni, codziennie przed komputerem, mam worki pod oczami! Jak nie zrobia tego restoku dzisiaj to nie będę więcej wchodzić na lockerz! Oszukują i myślą, ze wszyscy będą im wierni bo daja za darmo prezenty!


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - Zythus - 31-12-2009 17:41

Oszukują? Jak to oszukują? A oni coś Ci obieciali, że oszukują? To Twoja i tylko TWOJA[!] sprawa, że siedzisz i czekasz. To TY zbierałaś punkty, żeby je dla SIEBIE wykorzystać. Oni nie są Ci nic winni. Nic Ci nie obecali.


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - Mrowa91 - 31-12-2009 17:43

zgadzam sie Zythusem. Zbierasz ptz wylacznie dla siebie i tylko od ciebie zalezy ile czasu bedziesz spedzac. a ze chcesz upolowac nagrode to coz trzeba sie pomeczyc. ciesz sie ze wogole takie rzeczy za free dawaja


RE: Czekasz na GRUDNIOWY RESOCK ? Sprawdz ! - Alexzus - 31-12-2009 17:47

Dlaczego ja aż tak nie nolifuje? Odświeżam stronę co pół godziny ledwie, nie przejmuję się... :/
Ej a będzie kilka restocków? Bo jeśli to jak najbardziej sie nie mam co przejmować aż tak ;d