Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ppadownload] Działające Ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: [Ppadownload] Działające Ankiety (/Temat-Ppadownload-Dzialajace-Ankiety-54176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - Mosiek20 - 19-06-2012 14:15

no i teraz leciec po starter z plusa... Tongue poczekam az ktos to potwierdzi jeszcze Smile
A póki co to mam to samo co yizer


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - milosz998 - 19-06-2012 15:57

Mosiek co do Twojego PW. Nie wypełniłem 10 ofert, bo zwyczajnie mi się nie chce, ale myślę że można zrobic nawet więcej Smile Po 1 wzielo mi z konta 2 złote, teraz mam 50 groszy i wysyłam te sms (są za free, dopiero potem kase ściągają) i KAŻDA OFERTA do tej pory mi działała o dziwo :O

Starterty mam po 2 zł, na koncie jest 3 złote Smile Opłaca się bo już po 1 ofercie mi się zwróciło. Jeśli ktoś chce mogę sprzedać masowo kilka starterów + wysyłka (2-3 złote)


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - Damkofr - 19-06-2012 16:03

Robiłem przed chwilą oferty z FC, zaliczyło 2x Kondycje 1 x Test iq


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - Mosiek20 - 19-06-2012 16:23

(19-06-2012 15:57)milosz998 napisał(a):  Mosiek co do Twojego PW. Nie wypełniłem 10 ofert, bo zwyczajnie mi się nie chce, ale myślę że można zrobic nawet więcej Smile Po 1 wzielo mi z konta 2 złote, teraz mam 50 groszy i wysyłam te sms (są za free, dopiero potem kase ściągają) i KAŻDA OFERTA do tej pory mi działała o dziwo :O

Starterty mam po 2 zł, na koncie jest 3 złote Smile Opłaca się bo już po 1 ofercie mi się zwróciło. Jeśli ktoś chce mogę sprzedać masowo kilka starterów + wysyłka (2-3 złote)

no ja mam starter plusa za 5zl to moge sprobowac, na ppa mozna maks 10 punktow nabic, moge sprobowac czy faktycznie taka rewelacja czy sciemka Smile

"Doreczenie zamowionej przez ciebie tresci nie bylo mozliwe z powodu braku srodkow na koncie" Coś jeszcze w temacie "karty z plusa to magia" ? Smile


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - milosz998 - 19-06-2012 16:27

Kolejna oferta którą sprawdziłem na PLUSIE i zadziłała. Nie wiem teraz która bo wypełniłem 2 i jedna coś nie załapała, ale w połowie wypełniania drugiej (dokładnie po tym jak wpisałęm numer - bez wysyłania sms) zaczęło się pobieranie Smile Nieźle Smile


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - milosz998 - 19-06-2012 16:33

(19-06-2012 16:03)Damkofr napisał(a):  Robiłem przed chwilą oferty z FC, zaliczyło 2x Kondycje 1 x Test iq

Mi test IQ nie zadziałał.

Raz mi tylko dziś zadziałał FIRECASH. Jak pobierać. Ktoś może dokładnie to opisać? Trzeba czekać 5 minut tak jak ktoś pisał itd itp?

Edit: Kolejna oferta zadziałała. Nazwy nie pamiętam ale to była oferta z "Mirror (AdsCendMedia)" o jakiejś grze Darkfall czy coś Smile


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - Mosiek20 - 19-06-2012 16:36

te wszystkie co ci wchodza to na Cb? jejku a ja na Fc wszystko teraz robie... Tongue

Tego darkfall nigdzie nie mam


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - milosz998 - 19-06-2012 16:48

Tak na CB. Na firecashu mi nie wchodzi nic... Robie oferty i nic się nie dzieje..


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - Mosiek20 - 19-06-2012 16:52

Mi na CB ani jedna nie wchodzi na starterze z plusa :/ totalne zero a wszystko dobrze robie...


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - milosz998 - 19-06-2012 16:56

Not real.. Mi na CB nie weszła 1 oferta dosłownie. Wysyłam SMS i od razu mam na FIREFOXIE robie. Na firecash za to nie wchodzi nic.. robie i tylko 1 oferta na 5 weszła jak na razie.

Spróbuj firefoxa i rób z tego 2 mirroru, bo ja z tego mirroru robiłem najwięcej na CB.

Nie wiem co z tym firecashem.. Robie te oferty powalone i nie dzieje się nic, na CB wystarczy że wyśle SMS i śmiga.

Możesz napisać dokładnie jak pobierasz z firecasha? Jakie oferty i na jakiej przeglądarce?