Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ppadownload] Działające Ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: [Ppadownload] Działające Ankiety (/Temat-Ppadownload-Dzialajace-Ankiety-54176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - milosz998 - 20-06-2012 22:42

(20-06-2012 22:32)Mosiek20 napisał(a):  U mnie to wina stalego Ip, juz zadna mi nie wchodzi nawet z nowym starterem... eh :/ chyba musze sobie odpuscic ppadownload...

proxy?


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - Mosiek20 - 20-06-2012 23:01

proxy jest zabronione i niezgodne z regulaminem zarówno FC/CB jak i ppadownload, jesli go uzywasz to licz sie z tym że długo twa radość nie bedzie trwała Smile

Jakieś inne pomysły? chciałbym chociaż dobić do tych pierwszych wypłat, Szpilmen help ;p


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - Kabajana - 21-06-2012 06:35

Rób ze szkolnych komputerów, rób u znajomych, zapytaj kolegów czy za kilka zł by Ci nie udostępnili kompa Smile


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - milosz998 - 21-06-2012 10:52

Ja nie jade przez proxy bo mam zmienne IP Smile

Co do ofert:

Działa mi oferta z rejestracją jedna na firecashu. GolasUnited czy jakoś tak Smile 5 minut poczekać na google chrome i pobiera.


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - sedor - 21-06-2012 12:14

milosz998, dzięki za wrzucanie działających ofert Smile oby tak dalej


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - ibra1906 - 21-06-2012 13:42

mi na jednym starterze tylko 2 oferty zaliczyło .. na CB wygraj kupon sephora a na FC test inteligencji iq (po odświeżeniu po 5 minutach)


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - Kabajana - 21-06-2012 13:59

Wiec tak, jako iż mam troszkę tych starterów, to wiem które działają :
CB:
Chcesz Ipad??
Wygraj kupon sephora
100 euro doładowanie telefonu

FC:
Test na inteligencję
WIelki test partnerski
Test o kondycji
GoalsUnited

Średnio z jednego startera daje radę wyciągnąć po 4pkt na serwis, więc jeden starter ~ 7$ zysku Smile


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - ibra1906 - 21-06-2012 14:09

Mi ta Chcesz Ipad?? nie działa.. dawniej działała a teraz w ogóle;/


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - milosz998 - 21-06-2012 14:30

LOOOL mi dzisiaj nawet Mega Movies nie załapało...zmarnowałem 1 pewną ofertę... ;/ Fuck

Od czego to zależy że te oferty działaja? Ostanio mi spokojnie dziiałało Mega Movies, dziś już nie działa.... WTF?

Kupon Sephora nie działa mi tak samo...Wcześniej już uruchomiłem subsk FAJNE i teraz nie moge ;/ Nosz kur

Dobra co działa

Wygraj Iphone 4S - firefox
Darfall - Chrome
Wygraj nowego Ipad 2 - firefox
Kazdy moze wygrac! Wybierz swoja nagrode. - chrome

Mam coś takiego na mirrorze:
http://screenshooter.net/1329870/nxbrpyx

Teraz nic nie moge pobrac bo WIDGET znika jak rozpoczynam ofertę


RE: [Ppadownload] Działające Ankiety - XxGroszekxX - 21-06-2012 19:53

Kurcze ja juz sie poddaje z tym PPA dziś tylko jedna oferta weszła mam zmienne IP Firefox i starter z orange i co jeszcze im nie pasuje ??