Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter (/Temat-Claimfans-szybki-zarobek-darmowe-kliki-Lubie-to-i-Twitter-54142)

Strony: 1 2 3


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - twisted123 - 01-06-2012 18:45

Dzięki za rejestrację, zapraszam kolejne osoby.

@Nikodemsky jak na razie mi zalicza wszystkie wejścia, z unikalnych adresów IP.


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - Nikodemsky - 01-06-2012 18:50

(01-06-2012 18:45)twisted123 napisał(a):  @Nikodemsky jak na razie mi zalicza wszystkie wejścia, z unikalnych adresów IP.

Nie wiem jak ich skrypt to zlicza, według statystyk na mojej stronie nie zliczało wszystkich unikalnych wejść, no ale zobaczymy, jak wypłacą to daj znać ;p


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - marbol - 01-06-2012 19:00

To działa w końcu czy nie bo nawet nigdzie nie widzie okna wypłaty ;/


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - matimus - 01-06-2012 19:07

Kiedy wypłacają ? każdego 1 miesiąca (tyle zrozumiałe ) ?


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - Nikodemsky - 01-06-2012 19:24

net30(w ciągu tygodnia po minięciu 30 dni), w promote site wpisujesz paypal adres i wypłata niby przychodzi automatycznie.


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - twisted123 - 01-06-2012 19:24

@marbol wchodzisz w "Promote Site" i wpisujesz swój adres PayPal, następnie 1 lipca wypłata środków powinna znaleźć się na Twoim koncie PayPal.
@matimus wypłacają 1 dnia każdego miesiąca, tzn 1 czerwiec, 1 lipiec, 1 sierpień itd.

Co do wypłaty jeżeli tylko wypłacą to od razu dam info.


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - marbol - 01-06-2012 19:25

ile trzeba mieć pkt na 1 $?


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - matimus - 01-06-2012 19:28

Lol... gościu tam zdobywasz punkty i wymieniasz na np.wyświetlenia na YT ,albo like na fb a płaca ci jak ktoś wejdzie na twój reflink 0,12$.


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - twisted123 - 01-06-2012 19:38

@marbol przeczytaj mój 1 post w tym temacie a wszystkiego się dowiesz.


RE: Claimfans - szybki zarobek + darmowe kliki Lubie to i Twitter - nofuture - 01-06-2012 20:08

Nie wypłacają .. -.-